widget will appear here

Білогородська сільська рада

Під час осінніх канікул з метою пропаганди здорового способу життя комунальне підприємство спортивний клуб “Арт Спорт” – керівник В’ячеслав Воловик та Центр дитячого розвитку “Світ-chess” – керівник Людмила Андрощук за підтримки Білогородського сільського голови – Максима Зуєва та депутатів Білогородської сільської ради,  запрошують всіх бажаючих взяти участь у шаховому турнірі, який відбудеться 1 листопада 2017 року о 13.00 в приміщенні Будинку культури с. Білогородки.

До слова – це вже Третій шаховий турнір, який буде проведено у Білогородці.

Шаховий турнір серед школярів Будинок культури села Білогородка

Цього разу в турнірі беруть участь члени шахового клубу «Ферзь» з міста Боярка та учасники шахового клубу «Світ-chess» села Білогородки.

Турнір буде проводитися за участі відомої в Україні та світі, майстра спорту України, члена FIDE, тренера з шахів, – Віри Тарлевої.

Запрошуємо всіх дітей та батьків, хто знається на правилах та уміє грати, просто глядачів та шанувальників цього прекрасного тихого виду спорту, прийти повчитися та по вболівати за майбутніх чемпіонів країни та світу.

Чекаємо всіх бажаючих!!!!

Попередній

КНЯЖА ВОЛЬНИЦЯ, народний аматорський хор - творчий звіт до 35-річчя заснування, с. Білогородка (повна версія концерту - 3 год. 50 хв. )

Наступний

(ФОТОГАЛЕРЕЯ) З концерту-звіту - 35 років народному аматорському хору "КНЯЖА ВОЛЬНИЦЯ" в Будинку культури с. Білогородка