widget will appear here

Білогородська сільська рада

1 вересня — День знань в Україні

День 1 вересня з давніх-давен в Україні — це не просто рядовий день, початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. Якраз з сьогоднішнього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах України.

І хоча 1 вересня не є вихідним, традиційно він супроводжується урочистими заходами — шкільними «лінійками», на яких присутні всі учні та викладачі. У цей святковий день першокласники знайомляться зі школою та своїм першим учителем. Старші за них школярі після тривалих літніх канікул переходять у наступний клас.

Цього року двері для дітей відкрили 16 566 шкіл, з них 435 – у Києві. Радушно відкрили свої двері для своїх юних господарів і дві школи в Білогородці.

 

На жаль, ми не змогли побувати відразу у двох наших Білогородських школах. Урочисті лінійки тут почалися одночасно у двох школах. Нам вдалося побувати на урочистостях, присвячених Дню знань, у ЗОШ I-III ступенів № 2 і зробити фото та відео репортаж зі святкової лінійки, коли всі діти, вчителі, батьки, дідусі та бабусі, близькі, друзі зібралися на шкільному майданчику з квітами щоб привітати дітей з новим навчальним роком.

Як завжди, на шкільному майданчику зібралося дуже, дуже багато людей. Весь майданчик, позамайданковий пагорб та газони ледве змогли вмістити всіх бажаючих долучитися до свята та підтримати своїх дітей, що стали старшими на рік. Всі учні вишикувалися на шкільному дворі згідно розкладу, з другого по одинадцяті класи, разом зі своїми вчителями, своїми класними керівниками. Наймолодші, першачки, сьогодні були в центрі уваги, адже вони вперше переступили поріг школи, в якій проведуть наступні одинадцять років. Вони ще зовсім не звикли до шкільного ритму життя і для них це все, що діється навколо, нове, незнайоме, хвилююче…

Їх перші вчительки: Сучкова Галина Василівна, – вчителька 1-А класу та Лагоденко Ольга Степанівна, – вчителька 1-Б класу мов ті мамочки обгорнули своїх дітей-першачків любов’ю та особливою увагою. Вони зустріли особисто кожного, запропонували сісти за парту, там, де їм сподобається.

Не всі звикли вставати так рано, тому були і ті, хто не вчасно прибув у клас для підготовки до урочистої лінійки та знайомства з класом, своєю першою вчителькою.

І, як завжди, у ці дні у школі: букети, букети, букети. Від квітів, склалося враження, що вся школа перетворилася на величезну святкову, веселкову, різнокольорову клумбу.

Після знайомства в класі та короткого «шкільного інструктажу», як вести себе на лінійці та як виходити рівненьким ланцюжком за своєю вчителькою, як і де зупинитися та вирівнятися в лінійці, і, навіть про те, як тримати руку під час виконання Державного Гімну України…

Після цього – діти вишикувалися в коридорі для урочистої зустрічі їх всією школою, батьками, друзями, офіційними гостями, що прийшли привітати учнів та побажати їм успіхів у навчанні.

І ось настав той урочистий момент, коли зазвучали фанфари і старші діти з танцювального колективу у прекрасних танцювальних національних костюмах підняли над головою традиційні вишиті рушники, символ достатку та благополуччя.

Прозвучали віршовані слова дикторів, ведучих свята:

«…Хай з легкої отчої руки,
Путь проляже Вам у знань країну,
Гордо, впевнено крокуйте, малюки,
Ви для мам і тат – надійна зміна»

Під рушниками перші вчительки повели своїх дітей у першу шкільну мандрівку на шкільний майданчик щоб показати їм школу, їхніх майбутніх друзів, вчителів і занурити дітлашню у світ найпрекраснішого –  шкільного життя, яке починається з першого шкільного дзвоника.

Цього року відкрити свято та зробити урочистий перший дзвінок доручили учениці першого класу – Софії Миколаєнко та учню одинадцятого класу – Максиму Ярошенко. Максим з легкістю підхопив Софійку на руки, посадив на плече та поніс по колу перед всіма учнями та гостями. Дзвінок у піднятій Софійчиній руці сповістив всіх про початок нового навчального сезону 2017-2018 років у школі.

Серед почесних гостей на свято першого дзвоника у школу приїхала Мирослава Михайлівна Смірнова, голова Києво-Святошинської державної адміністрації.

У своєму вітальному слові вона подякувала школу за те, що тут багато робите для того, щоб бути кращими. І районна адміністрація також багато уваги, сил та коштів вкладає у майбутнє покоління.

«Ми розуміємо, що якщо ми не будемо вкладатися в молоде покоління, якщо ми не будемо працювати для нашої молоді, якщо ми не будемо готувати для них хороші умови і не будемо давати їм можливість працювати з новими та сучасними технологіями – ми не будемо мати результату. Ми не будемо мати розумну, високоосвічену молодь – майбутнє нашої України. Тому, у цьому році ми намагалися допомагати школам, зокрема вам. Ми організували та обладнали нове місце учителя з новими екранами та програмним забезпечення Ми допомогли забезпечити новими матеріалами кабінети хімії та фізики, тому, що в цих науках на пальцях пояснити урок дуже важко. Ми також прийняли рішення про те, що військові загрози, які нависли над українським суспільством вимагають від кожного з нас освоїти зовсім нові для нас знання та практичні навики – наші діти мають уміти та мати навички стріляти, тому у нас у Білогородській школі є тренувальний комплекс – тир.

Ми бачимо, які талановиті у вас у школі діти, дівчата та хлопці, які виступають перед мікрофоном та показали нам прекрасні танцювальні композиції. Це шкільне подвір’я готує талановитих дітей для багатьох різних професій.»

Далі Мирослава Михайлівна побажала дітям щоб вони максимально взяли для себе знань та настанов на майбутнє самостійне життя. А для цього потрібно вчитися, вчитися і ще раз вчитися, а ми будемо, пообіцяла вона,  їм у цьому допомагати. Потрібно щоб ви, діти,  докладали зусиль і розуміли, що зараз наша держава потребує того щоб ви були розумними, щоб ви були і виросли патріотами своєї країни. Ми хочемо щоб ви були справді достойними, тими людьми, які будуть представляти Україну всюди і показувати, що наша країна – це могутня європейська держава, економічно розвинена і в ній живуть і працюють справді розумні люди, це і ви, майбутнє нашої Батьківщини. Все це залежить від того, як ви будете вже сьогодні навчатися, залежить від того, як ви будете слухати своїх учителів та накопичувати ті знання, які вони вам дають.

А вчителям, голова Києво-Святошинської державної адміністрації, побажала здоров’я, мудрості, наснаги, терпіння, реалізації нових проектів по новій програмі, яка називається –  «Нова Українська школа». Ми будемо робити все, щоб наш район став першим у реалізації не тільки цієї програми. Хочеться також подякувати батькам, які розуміють, що не все можете зробити для дітей на даному етапі наша держава, не все ми можемо забезпечити для наших дітей у школах, що потрібно для навчання та побуту. Але, сподіваюся, що ви це розумієте і багато берете на себе та допомагаєте навчальному процесу.

Хочеться подякувати вашій сільській владі та сказати теплі слова адміністрації Білогородської сільської ради, особисто Максиму Анатолійовичу Зуєву. Ми знайшли взаєморозуміння та разом реалізуємо багато спільних проектів для вашої громади. Зараз на базі Білогородської сільської ради ми почали швидкими темпами будувати нову амбулаторію і я ставлю завдання для себе та сільського голови щоб цей проект ми у цьому році збудували та показали що є будівля, а в майбутньому році ми цю будівлю забезпечимо та оснастимо всіма необхідними приладами та інструментами.

Ще раз бажаю нам усім мирного неба над головою, взаєморозуміння та єдності і нехай Господь нас усіх благословить на правильні, добрі справи!

Вона також звернулася до господаря цього свята, директора школи Олексія Миколайовича Черкаського зі словами подяки. Вона сказала, що дуже хочеться подякувати Вам за роботу. Все те, що сьогодні є тут і те, що ми бачимо: і те, які діти, як працює педагогічний колектив, як гарно навколо, в цьому є і ваша велика заслуга.

Далі вона подякували директору та вручила йому від імені Державної районної адміністрації офіційну Подяку за сумлінне виконання своїх обов’язків та високу професійну роботу в організації учбового процесу.

Максим Анатолійович Зуєв, Білогородський сільський голова, світився радістю та гордістю за те, що школи сьогодні – обладнані новими кабінетами, технікою, програмними засобами та підручниками. Адже, в цьому велика заслуга і його. Він дуже багато робить для того, щоб у всіх школах рідної громади було комфортно не тільки вчитися, а й зручно проводити позашкільний час.

У своєму вітальному слові він зазначив, що в черговий раз дуже радий бачити вас знову тут, на цьому шкільному майданчику та привітати всіх вас з початком нового навчального року. Він побажав батькам та колективу школи міцного здоров’я, терпіння, міцних нервів для того щоб пройти цей черговий етап у поході за знаннями у новому році та показати добрі результати.

Шановні, любі наші діти, дуже приємно вас тут бачити. Для мене всі ви, як для батька та матері, так і ви у мене, найкращі. Я радий знову вас тут бачити з хорошим настроєм, таких святково одягнених, з очима, які горять жагою до нових знань. Він нагадав учням, що правила та взаємостосунки з сільською радою залишаються незмінними – ви – навчаєтеся, ми – допомагаємо вам у всьому, створюємо комфортні умови для навчання. Ви танцюєте, ми вам також допомагаємо – купуємо нові костюми та реквізит. Ми робимо все, щоб вам було комфортно, весело та приємно навчатися, жити, проводити час у стінах цієї школи. А умови наших взаємостосунків прості: хто досягає найкращих результатів у навчанні, ми від імені нашої громади даруємо вам дорогоцінні подарунки у вигляді сучасних смартфонів та інших цінних подарунків. Але, я вважаю, що саме головне щоб ви вийшли зі стін рідної школи хорошими, добрими, розумними людьми, гідними з великої букви називатися Громадянин Села Білогородка!

Хай новий навчальний рік принесе вам усім, учні та педагоги, тільки хороші емоції, прекрасні успіхи у навчанні та дарує тільки приємні новини!

Далі директор ЗОШ I – III ступенів № 2, Олексій Миколайович Черкаський звернувся до всіх присутніх. Він сказав: «Дорогі діти, шановні батьки, вчителі, гості, знову першовересневий день повниться малиновим дзвоном шкільних дзвіночків. Вулиці міст і сіл сьогодні забарвлені розмаїттям осінніх квітів. Сьогодні ми відзначаємо всенародне свято. Свято, яке єднає всіх в Україні – це День Знань! Звичайно ж, найтепліші слова вдячності, подяки, побажань, ми хочемо сьогодні переадресувати нашим першокласникам. Адже вони роблять сьогодні свій перший, такий несміливий крок до величезної, мудрої Країни Знань, відкривають свою першу освітянську сторіночку.

Хочеться побажати їм успіхів! Хай кожний день перебування у нашій школі буде для них цікавим, змістовним! Хай здійсняться їхні мрії і сподівання їхніх батьків, адже вони хочуть бачити своїх діточок вихованими, розумними, освіченими.

Теплі слова хочу переадресувати на адресу тих людей, які щедра діляться своїми знаннями, які виховують підростаюче покоління! Нових Вам творчих злетів! Хай ті зернятка мудрості, які ви щедро засіваєте в дитячих душах, колосяться рясними врожаями!

Хочу також подякувати усім, хто допоміг у підготовці нашого шкільного закладу до нового навчального року. Це, насамперед, всім батьківським комітетам класів, депутатському корпусу сільської ради, сільському голові – Зуєву Максиму Анатолійовичу! Мені дуже приємно говорити зараз, тут про те, що не було жодного питання, з якими б ми не зверталися до сільського голови, не залишилися поза його увагою і не були вирішені.

Також, я від імені всіх батьків, хочу подякувати Максиму Анатолійовичу за турботу зі збереження здоров’я наших діточок! Вже стало традицією, що сільська рада організовує літний відпочинок для наших діточок. У цьому році 25 наших дітей відпочили на Чорноморському узбережжі. 24 дитини відпочивали у туристично-оздоровчому комплексі «Едельвейс», що у передмісті Яремча.

Від імені всіх батьків, від всіх освітян він подякував Голову РДА Києво-Святошинського району, Мирославу Михайлівну за ту турботу про нас освітян, яку вона надає нам. Ми Вам дякуємо за ось той новий автобус, який стоїть на нашому подвір’ї, за оновлений комп’ютерний клас, за встановлену систему очищення питної води у школі за фінансову підтримку нас, педагогів. Я, у свою чергу, запевняю, що колектив нашої школи високопрофесійний і ми зробимо все аби виконати ті завдання, які покладені на нас державою.

Він ще раз щиро привітав нас усіх зі святом, побажав миру, добра, злагоди та благополуччя всім. А нашим першачкам в добри час та в добру путь. З богом!

Слово для благословення дітей на навчання у новому наступному році, за традицією, було надане настоятелю храму Святих дванадцяти апостолів с. Білогородки, благочинному Києво-Святошинського району та Київської області, протоієрею Василю Чупровському

Він звернувся до дітей, батьків, високоповажних гостей, дирекції, голови сільської громади, вчителів зі словами благословення на навчання. Сьогодні така знаменна днина і в такий світлий час Господь благословляє наших першачків, наших учнів на початок навчального року.

Господь та всі ми клопочемося за наших дітей та наставляємо їх у цей День на добрі знання та успішне навчання! У цей день, хотів би закликати божого благословення для наших учнів, наших першокласників та всю громаду нашого села щоб вони пишалися нашими дітьми, які будуть іти до омріяних вершин, будуть підготовлені до знань і будуть посягати те, що ми покладаємо на них та вчителі будуть давати їм у стінах цієї школи!

Він побажав нашим дітям міцного здоров’я, духовного і фізичного. Щоб дороговказом у їх житті для них був Ісус Христос, який буде наставляти та освітлювати їх путь у країну знань.

Він також роздав кожному першокласнику іконки та грамотки із законом божим, які стануть для них у житті захисниками та оберегами.

А потім наші першачки разом з батьками та вчителями приготували подарунок для всієї школи у вигляді виступів з віршами про «бажані п’ятірки, здрастуй школо, швидше двері відчиняй, ми хочемо вчитися, про майбутні досягнення у школі, любов до батьків, про ставлення до своїх друзів та знань тощо.»

Після цього, за Максимом Ярошенко із Софійкою Миколаєнко на руках, під звук першого дзвоника, рушили разом зі своїми першими вчительками у стіни школи, у свої класи. Закінчилися урочистості. Діти в класах. Це для них перший офіційний урок, який традиційно – називають «уроком миру та патріотичного виховання».

До учнів 1-А класу завітали почесні гості. Мирослава Смірнова та Максим Зуєв. Вони прийшли на урок не з пустими руками, принесли подарунки та ще раз привітали з початком першого уроку.

Я позаздрив цим першачкам! Адже, хай пробачать мене мої перші учителі, у мене ніколи не було такої вчительки: мудрої, розумної та багатої на знання, з такими добрими очима та великим серцем. Від неї йшов благодатний вогник тепла, на який, як ми знаємо, навіть метелики летять погрітися, вже не кажучи про цих маленьких першачків, для яких вона, Галина Василівна Сучкова, стане другою мамою, вихователькою, порадницею, поводирем у цей незнаний та незвіданий світ знань!

Думаю, навіть упевнений, що і в паралельному класі, батьки відчували таке ж благодатне тепло і від першої вчительки 1-Б класу – Ольги Степанівни Лагоденко.

Дай бог Вам, перші вчительки, здоров’я, божої ласки та благословення сіяти розумне, добре, вічне нашим дітям!

Фото та відеозвіт про День Знань дивіться нижче.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”29″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Міністерство юстиції. Свідоцтво про народження та реєстрація місця проживання у пологових будинках

Наступний

У ЗОШ I – III ступенів № 1 радісна новина - шкільна громада отримала новенький шкільний автобус та шукає водія