widget will appear here

Білогородська сільська рада

Відеозвіт з першого дзвоника (01.09.2017) ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

1 вересня — День знань в Україні

День 1 вересня з давніх-давен в Україні — це не просто рядовий день, початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. Якраз з сьогоднішнього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах України.

Цього року двері для дітей відкрили 16 566 шкіл, з них 435 – у Києві. Радушно відкрили свої двері для своїх юних господарів і дві школи в Білогородці.

День знань в ЗОШ I-III ступенів № 2 

На жаль, ми не змогли побувати відразу у двох наших Білогородських школах. Урочисті лінійки тут почалися одночасно у двох школах. Нам вдалося побувати на урочистостях, присвячених Дню знань, у ЗОШ I-III ступенів № 2 і зробити фото та відео репортаж зі святкової лінійки, коли всі діти, вчителі, батьки, дідусі та бабусі, близькі, друзі зібралися на шкільному майданчику з квітами щоб привітати дітей з новим навчальним роком. 

Згадаємо як відбувались заходи в школах протяго року:

Як завжди, на шкільному майданчику зібралося дуже-дуже багато людей. Весь майданчик, позамайданковий пагорб та газони ледве змогли вмістити всіх бажаючих долучитися до свята та підтримати своїх дітей, що стали старшими на рік. Всі учні вишикувалися на шкільному дворі згідно розкладу, з другого по одинадцяті класи, разом зі своїми вчителями, своїми класними керівниками. Наймолодші, першачки, сьогодні були в центрі уваги, адже вони вперше переступили поріг школи, в якій проведуть наступні одинадцять років. Вони ще зовсім не звикли до шкільного ритму життя і для них це все, що діється навколо, нове, незнайоме, хвилююче…

Попередній

Футбольний турнір на честь 26-ої річниці Дня Незалежності України у місті Вишневе

Наступний

Новини. До сільської ради надійшов лист про заплановано проведення робіт по розчищенню трас ПЛ 0,4-110 кВ.