widget will appear here

Білогородська сільська рада

4 лютого 100-річний ювілей відзначила Марія Андріївна Сидорченко, яка наразі мешкає у Гореничах. Ювілярку особисто привітав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Усе життя Марії Андріївни прийшлося на злам історичних та доленосних епох в історії нашої держави. Вона народилася в період визвольних змагань за незалежність України, підліткові роки прийшлися на трагічні та страшні роки Голодомору, молодість – на Другу світову війну.

Незалежність України – початок, становлення, розбудова – теж відбувалися на очах Марії Андріївни, яка понад 60 років сумлінно працювала на рідній землі. Разом із чоловіком виховала трьох доньок.

Зараз ювілярку оточує велика дружня родина. Працьовитими, талановитими та всією душею закоханими в рідний край – такими виховала Марія Андріївна своїх дітей, онуків та правнуків.

Всі, хто знають Марію Андріївну особисто, кажуть, що вона українка не лише за походженням, а й за станом душі. А українка – це характер, воля та жага до життя й буття.

«Ваше життя – це сумлінна праця на рідній землі, і ми глибоко шануємо ваш труд та відданість Україні. Ваше життя – це приклад любові до самого життя, гідності, турботи про велику родину, творчості та натхнення. Бажаю Вам й надалі жити в спокої та гідності, здоров’я та піклування, уваги та любові», – зазначив у привітанні Антон Овсієнко.

Марія Андріївна Сидорченко народилася 4 лютого 1921 року. У 1939 році одружилася, її чоловік Іван Пантелійович пройшов крізь Другу світову війну, мав численні нагороди – ордени та медалі.

Із ювілеєм Марію Андріївну вітають донька Ольга Іванівна, онуки, 7 правнуків та 8 праправнуків.

Попередній

Розпорядження Білогородського сільського голови № 21 від 04 лютого 2021 року.

Наступний

Графік приймання громадян посадовими особами Білогородської сільської ради