widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

11 листопада 2020 з 10:00 до 12:00 години у приміщенні Білогородської сільської ради вас чекає центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Шановні жителі громади Білогородської сільської ради – 11 листопада 2020 року з 10:00  до 12:00 години ЗАПРОШУЄМО вас до приміщення Білогородської сільської ради, де фахівці Державної установи Вишневський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведуть виїзний прийом, під час якого проконсультують усіх бажаючих із земельних та інших питань БЕЗОПЛАТНО.

Земельна реформа — комплекс правових, економічних, технічних і організаційних заходів, спрямованих на забезпечення удосконалення земельних відносин, перехід до нового земельного ладу, що відповідає характеру регульованої соціально-орієнтованої ринкової економіки країни. Суть земельної реформи полягає у створенні умов для рівноправного розвитку різних форм господарювання на землі за рахунок перерозподілу земель з одночасною передачею їх у приватну та колективну власність, вона забезпечує формування багатоукладної економіки, раціональне використання та охорону земель. Система безоплатно правової допомоги стає на захисті прав селян, які мають низьку обізнаність в даних правовідносинах, і інтереси яких зачіпає найбільше дана реформа.

Прості відповіді на земельні питання

Спеціалісти нададуть правові консультації громадянам, що переважно стосуватимуться:

  • внесення зміни до договору оренди землі;
  • чи може сільська рада вилучити приватизовану земельну ділянку;
  • чи можуть забудовуватися землі ОСГ;
  • переоформлення земельної ділянки на нового власника;
  • збільшення розміру аліментів;
  • визнання права власності на нерухоме майно на підставі майнового сертифікату;
  • переоформлення спадщини, тощо.
Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №255 від 12 жовтня 2020 року про проведення сесії Білогородської сільської ради

Наступний

Рішення № 105 від 21 жовтня 2020 про призначення управителя багатоквартирного будинку в с. Білогородка та Шевченкове