widget will appear here

Білогородська сільська рада

Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «БАРВІНОК» Білогородської сільської ради, Києво-Святошинського району, Київської області.

12 грудня 2017 року відділ освіти Києво-Святошинської районної адміністрації, Районний методичний центр Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Барвінок», Білогородської сільської ради – проводив практичний семінар для інструкторів з фізичного виховання районних ДНЗ (дитячі навчальні заклади).

 

12 грудня 2017 року в дитячому садочку “Барвінок” села Білогородка відбувся семінар-практикум на тему патріотично-спортивного виховання дітей

Цього разу план проведення семінару-практикуму складався з таких пунктів:

 1. Реєстрація учасників
 2. Інформація про заклад – дитячий садочок «Барвінок» – інформує Басюк Т.І, завідувач ДНЗ «Барвінок»
 3. Інформаційний виступ-повідомлення плану роботи семінару-практикуму – інформує Семененко Г.М., керівник районного методичного об’єднання
 4. Перегляд практичної роботи з дітьми. Спортивно-музична розвага, приурочена до Дня Збройних сил України – організатори Ковальова В.П., Слєпцова Н.О, фізінструктори ДНЗ «Барвінок»; Проскуріна К.В., музичний керівник ДНЗ «Барвінок»
 5. Психологічне розвантаження учасників заходу – практикум Лук’янчук О.У., вихователь-методист ДНЗ «Барвінок», Пуздрановська І.М., вчитель-логопед ДНЗ «Барвінок»
 6. Перегляд відеофільму «Один день із життя вихователя» – Пуздрановська І.М., вчитель-логопед ДНЗ «Барвінок»
 7. Підведення підсумків засідання РМО. Обмін думками та обмін досвідом – Семененко Г.М., керівник районного методичного об’єднання та Босак Т.І., завідувач ДНЗ «Барвінок»

В цей день на семінар для інструкторів з фізичного виховання прийшли гості з сусідніх нашій громаді дитячих навчальних закладів (дитячих садочків):

 • «Берізка», ДНЗ з м. Боярка, представник – Медведенко О.Г.
 • «Іскорка», ДНЗ з м. Боярка, представник – Семененко Г.М.
 • «Спадкоємець», ДНЗ з м. Боярка, представник – Шевнюк Г.О.
 • «Джерельце», ДНЗ з м. Боярка, представник – Матковська Я.С.
 • «Дзвіночок», ДНЗ з с. Чабани, представник – Внаровська Н.В.
 • «Сонечко», ДНЗ з с. Гореничі, представник – Свяженко Л.М.
 • «Калинка», ДНЗ з с. Личанка, представник – Андрієнко В.М.
 • «Дзвіночок», ДНЗ з с. Дмитрівка, представник – Невойт Л.Г.
 • «Теремочок», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Полякова О.М.
 • «Теремочок», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Голова В.Г
 • «Яблунька», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Гудь А.В.
 • «Росинка», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Назаренко О.А.
 • «Росинка», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Соколова І.Л.
 • «Чебурашка», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Дорошенко Г.В.
 • «Ромашка», ДНЗ з м. Вишневе, представник – Наглянець В.О.
 • «Буратіно», ДНЗ з с. Петрівське, представник – Арутюнян А.Г.
 • «Яблучко», ДНЗ з с. Новосілка, представник – Бренгауз А.С.
Учасники зустрічі 12 грудня 2017 року в дитячому садочку “Барвінок” села Білогородка відбувся семінар-практикум на тему патріотично-спортивного виховання дітей

Забігаючи наперед, відразу скажу, що це був не просто черговий рядовий захід для звіту. Це було справжнє яскраве спортивно-патріотичне-розважальне свято для учасників семінару. Його організували для них працівники дитячого садочка та діти ДНЗ «Барвінок». Не буду детально розписувати кожну хвилину цього спектаклю. Учасники семінару щиро хлопали маленьким учасникам, сміялися, захоплююче дивилися на граціозні виступи вихователів, не стримували сліз від драматичних моментів постанови. Краще подивіться відео та самі складіть враження про захід та наш прекрасний дитячий садочок в який ходять діти нашої громади, про їх вихователів та керівників.

На цьому заході був присутнім і наш Білогородський сільський голова – Максим Зуєв. До нього під час семінару також були запитання про підтримку та прохання прискорити реконструкцію дитячого садочка з метою збільшення території для організації нових місць для дітей.

Максим Зуєв, Білогородський сільський голова на зустрічі 12 грудня 2017 року в дитячому садочку “Барвінок” села Білогородка, де відбувся семінар-практикум на тему патріотично-спортивного виховання дітей

ФОТОГАЛЕРЕЯ

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”47″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

"Спортивний клуб "АРТ СПОРТ". Обговорення концепції та програми розвитку фізичної культури та спорту сіл Білогородка та Шевченкове на 2018 рік.

Наступний

23 грудня 2017 року в Будинку культури с. Білогородка о 13:00 відбудеться дитячий новорічний концерт