widget will appear here

Білогородська сільська рада

У місті Токмак Запорізької області на базі місцевого палацу спорту відбувся 17-19 листопада 2017 року Чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів загальноосвітніх шкіл і ДЮСШ ( юнаки та дівчата).

Цього разу у змаганнях всеукраїнського масштабу, взяли участь 152 спортсмени  (  36  дівчат і 116 хлопців). Учні, представники 12 областей України приїхали поборотися за звання найсильнішого та найвитривалішого спортсмена-гирьовика серед школярів. 

Організатори змагань, потрібно віддати їм належне, зробили все для того, щоб учні, представники команд-учасниць, змагалися, відпочивали та вболівали за своїх представників – з комфортом.  Організація турніру відбувалася на дуже високому організаційному рівні.

На Чемпіонаті України  Київську область  представляли юні спортсмени гирьовики  села Білогородка: Ткачук Димитро,   Герман Роман, Семенченко Костянтин, Свистун Ярослав, Вечера Вікторія, Вечера Артем, вихованці тренер та керівника секції гирьового спорту в селі Білогородка – Олени Володимирівни КОЖУШКО, багаторазової призерки Національних та Міжнародних змагань з гирьового спорту, чемпіонки світу серед ветеранів, автора рекорду світу серед ветеранів у класичних вправах з гирями, судді національної категорії Міжнародної Федерації Гирьового Спорту, секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

У нелегкій наполегливій боротьбі  у ваговій категорії до 35 кілограм наша землячка  Вечера Вікторія 2007 року народження, яка у нелегкій боротьбі зі своїми однолітками, виборола  бронзову медаль. Її результат був фантастичним, вона змогла підняти 4-ох кілограмову гирю – 210 разів.

Вечера Вікторія, Гирьовий спорт, село Білогородка

Спортсмени гирьовики села Білогородка та їх тренер вдячні за допомогу в організації поїздки Білогородському сільському голові Зуєва Максима Анатолійовича, який робить все для того щоб спортивні досягнення юних спортсменів села Білогородка примножувалися.  

Бажаємо нашим спортсменам ще більших спортивних досягнень, нових перемог та рекордів! Ми пишаємося вами, наші юні спортсмени!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”43″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Попередній

24 листопада 2017 року о 15 годині - Центр соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Білогородки запрошує на зустріч у Будинку культури

Наступний

18 листопада 2017 року команда депутатів Білогородської сільської ради виграла турнір з міні-футболу серед депутатів Києво-Святошинського району