widget will appear here

Білогородська сільська рада

16-17 вересня 2017 року у місті Вишневе відбувся другий традиційний міжнародний турнір з боксу.

другий традиційний міжнародний турнір з Боксу

Ці змагання з боксу були організовані міською владою та особисто Вишневським міським головою – Іллею Валерієвичем Діковим, який є активним прихильником спортивного життя міської громади.

Особливість цього турніру в тому, що він проводиться на центральному стадіоні міста, на свіжому повітрі, та дає можливість кожному бажаючому зайняти місце на трибуні – по уболівати за спортсменами.

В цьому році цей турнір вже не вміщував всіх бажаючих взяти в ньому участь за один день. Тому проводити турнір довелося в два етапи: відбіркові ігри – 16 вересня  та наступного дня – 17 вересня 2017 року – фінальні бої за звання чемпіонів турніру.

Близько 100 спортсменів з багатьох країн дальнього та ближнього зарубіжжя брали участь у змаганнях.

Урочисте відкриття на стадіоні відбулося о 14:00 годині, де вишикувалися спортсмени представників команд: Італії – по 5 чоловік, Казахстану – більше 12 чоловік, Молдовії – більше 10, Білорусії – 10. Україна у цьому році виставила на турнір більше 15 команд.  

Першого дня (16 вересня 2017) – змагання проводилися з 14:00 до глибокого вечора. Останній гонг прозвучав для спортсменів о 22:00 вечора. Таким чином, перший день змагань виявив сильніших у своїх вікових та вагових категоріях, тих, хто пройшов у фінал та бився за звання чемпіона. Серед них змагалися і наші юні спортсмени з села Білогородка з команди «Олімп-5», які офіційно були запрошені на турнір, як одна з найсильніших команд з боксу Києво-Святошинського району.

Другий день турніру (17 вересня 2017) – розпочався фінальними боями об 11:00 ранку та продовжувався до 20:00 вечора.

У фінал пробилися троє спортсменів з Білогородського клубу «Олімп-5», які боролись з чемпіонами та призерами України, які мають І – розряд з боксу, звання кандидатів у майстри спорту (КМС) та майстрів спорту (МС): Максим Лукін, Олександр Забудський, Денис Боровик. Вони достойно тримали удари та билися на рингу зі знаними бійцями з команд Чернігова, Острога, Бучі, Борисполя та Києва у своїй ваговій категорії.

Білогородський клуб «Олімп – 5» виставив на турнір 5 спортсменів. Всі вони стали призерами такого престижного міжнародного турніру. Серед них:

  • Олексій Чередник (2001 року народження) – 52 кг – зайняв 3 місце та отримали бронзову медаль турніру;
  • Владислав Волошин (2001 року народження) – 75 кг – зайняв 3 місце та отримали бронзову медаль турніру;
  • Максим Лукін (2004 року народження) – 40 кг – зайняв 2 місце та отримали срібну медаль турніру;
  • Денис Боровик (2003 року народження) –  75 кг – зайняв 2 місце та отримали срібну медаль турніру;
  • Олександр Забудський (2002 року народження) – 60 кг- зайняв 2 місце та отримали срібну медаль турніру.

Якщо людина прагне до чогось усім своїм серцем, вона обов’язково зуміє добитися того, чого хоче, навіть якщо це здається неможливим, навіть якщо всі навколишні відкрито заявляють йому, що це неможливо. Чак Норріс

Цей турнір став черговим випробуванням для самих спортсменів боксерського клубу «Олімп – 5» села Білогородка та їх тренера з боксу – Абдураіма Ташиєвича Рискулова. Наші хлопці достойно боролися і принесли в копилку здобутків клубу та громаді села – нові винагороди другого міжнародного турніру з боксу, що проводиться щорічно у місті Вишневому.

Нагадаємо, що цей турнір започатковано міською радою та її міським головою, який опікується цим турніром, –  Іллею Валерійовичем Діковим.

Зазвичай, наша команда та тренерський склад клубу «Олімп – 5» щиро дякує постійному спонсору поїздок дітей на різні турніри та змагання (оплата транспорту та харчування тощо) – директору магазину продуктів «VALKOMMEN».

Дякуємо вам, дорогі юні спортсмени, що високо несете знамено Білогородки та достойно захищаєте честь села у боксерських турнірах!

Відео зі змагань, пропонуємо переглянути нижче…

 

Попередній

Реєстрація місця проживання: що нового відбулося у правилах реєстрації громадян.

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ, 25 жовтня 2017 року (середа), о 13:00 відбудуться громадські слухання