widget will appear here

Білогородська сільська рада

25 січня 2018 року в Будинку культури с. Білогородка відбувся концерт, приурочений знаменній події в житті України – Дню Соборності України. Учні та викладачі ЗОШ I-III ступенів № 1, організували цей святковий концерт.

Вітання та виступи учнів художньої самодіяльності та художніх колективів школи відбувалися в декілька етапів:

25 січня 2018 року  об 11 годині ранку концерт дивилися найменші – учні 1-их-4-тих класів. Всі вони дружними колонами, тримаючись за руки по двоє, прийшли до Будинку культури та зайняли всі без винятку місця в концертному залі. Уважно слухали виступи своїх однокласників та учнів старших класів.

Ми побували на цьому концерті для самих маленьких, заглибились у саму атмосферу цього свята. Діти емоційно та лірично, з патріотичними піснями та танцями розповіли про історію цього свята та привітали з Днем Соборності маленьких глядачів піснями та хореографічними композиціями.

Тобі, найкращая перлино
Моїх розбуджений надій,
Тобі, що звешся, Україна
І в цей життєвий буревій,
Тобі, що постаті козачі
Для нас змальовуєш щодня,
Я шлю привіт й бажаю вдачі
У сяйві радісного дня!

Цими віршованими рядками почали свій виступ ведучі концерту, учениці 11-го класу: Ірина Чумаченко та Карина Щербатюк…

22 січня 1919 року – відбувся один з найпрекрасніших та історичних моментів історії України. День проголошення Акту Злуки Української народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки…

25 січня 2018 року в Будинку культури с. Білогородка відбувся концерт, приурочений знаменній події в житті України – Дню Соборності України

Прекрасний колектив – вокальний ансамбль «Дивоцвіт» під керівництвом Людмили Хомець, дарував присутнім чудові пісні: «Прокидайся Україно», «Мій світ», «Вставай», «Золоті ворота», «Не будь байдужим», «Оберіг» та інші.

Цього дня свою майстерність танцю показували і наймолодші учасники концерту з хореографічного ансамблю «Іграшка» під керівництвом Світлани Голяченко. У їх виконанні глядачі бачили вокальні композиції «Аркан», «Ангели» та інші.

На сцені хореографічний колектив «Україночка», художній керівник Наталія Зінченко, виконав прекрасні композиції «Перлина Україна» та «Буковинська полька».

Художній керівник та постановник концерту – Вікторія АЛЄЙНІК, звукорежисер – учень 8-Б класу – Костянтин БЕРНАЦЬКИЙ.

Глядачі, учні перших-четвертих класів, з великим задоволенням слідкували за своїми однокласниками та старшокласниками їх школи та бурхливо реагували на їх виступи оплесками та схвальним шумом. Після цього концерту – 25 січня 2018 року о 12:30 концерт дивилися старші класи, учні -5-тих – 7-мих класів.

26 січня 2018 року о 17:00 – концерт організовано для старшокласників, учнів 8-мих – 11-тих класів та їх батьків. У програмі виступу крім концертних номерів учнів та художніх колективів школи привітають глядачів з Днем Соборності України знаменитий хор с. Білогородка – «Княжа вольниця», який у цьому році на цій сцені святкував свій Ювілей – 35 років з дня його заснування.

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

До вашої уваги фото звіт концерту та відео фільм  самого концерту

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”58″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Попередній

Відкриття хокейного сезону 28 січня о 12:00 в с. Білогородка на льодовому майданчику

Наступний

Відкриття хокейного сезону 28 січня о 12:00 в с. Білогородка на льодовому майданчику - відбулося.