widget will appear here

Білогородська сільська рада

В суботу, 17 червня 2017 року відбулася довгоочікувана подія для дітлашні та любителів футболу Білогородської громади – відкриття нового стадіону для міні-футболу зі штучним покриттям на стадіоні “Колос”.
Відкриття відбулося о 09:30 ранку за участі юних команд FC “BILGOROD-CITY” та їх представників, тренерський склад футбольних команд, депутати Білогородської сільської ради, керівники “Арт Спорту”, батьки юних футболістів, гості Білогородки тощо. Вела свято урочистого відкриття – Юлія Очеретнюк, депутат Білогородської сільської ради, вона ж була і автором текстів.
Відкрив урочисту церемонію відкриття, Білогородський сільський голова – Максим Анатолійович Зуєв. Він побажав успіхів юним футболістам та сказав, що найкращі інвестиції – це інвестиції у наших дітей.
На урочистому відкритті міні-стадіону також виступили: Алєксєєнко О.О, тренер, віце-президент клубу «Білгород Сіті»., Іващенко В.П., учитель фізкультури ЗОШ № 1, Ковальов К.Г, Заслужений тренер України, голова Федерації футболу Києво-Святошинського району…
В рамках відкриття стадіону зі штучним покриттям, відбулося урочисте перерізання стрічки Білогородським сільським головою Максимом Анатолійовичем Зуєвим та представниками громади, адже вони зробили багато для того щоб у наших дітей з’явилася можливість тренуватися та грати на такому стадіоні. 
В гості до друзів спортсменів завітали юні грації, талановиті дівчатка з танцювального колективу «Калиновий цвіт» під керівництвом Романа Сахно. Співав для друзів футболістів юний співак – Юрій Ткачук.
На стадіоні відбулися дружні змагання юних футболістів та Білогородським сільським головою, який став на ворота та ловив м’яч від юних футболістів. Він виконав свої обіцянки, що були анонсовані перед відкриттям стадіону (Дивитися як це відбувалося можна на 25 хвилині фільму). 
Дякуємо всім батькам юних футболістів, гостям, що прийшли привітати спортсменів з новим стадіоном. Їм було приємно Ваша особиста увага та турбота!
Відеофільм про відкриття нового, прекрасного міні-стадіону дивіться нижче.
Субота – 17 червня 2017 року, стадіон “Колос” – 09:30 – відкриття нового стадіону для міні-футболу зі штучним покриттям
Оргкомітет: комунальний заклад «Арт Спорт» та комісія Білогородської сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення – дякують всім, хто долучився до організації свята та допомагав у будівництві такого прекрасного стадіону.

Попередній

Літо - пожежонебезпечна пора року. 15.06.2017 на третьому відділенні с. Білогородка горів лісовий масив.

Наступний

Кращі моменти гри футбольних команд ветеранів: "Гюнсел", "Legion XXI-BUD" в с. Білогородка 17 червня 2017 року.