widget will appear here

Білогородська сільська рада

24 лютого 2018 р. Відбувся територіальний конкурс читців «Тарасове перо», присвячений 204 – й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. 

У цьому заході демонстрували свою любов до поетичного слова, майстерність виконання та сценічну культуру діти та юнацтво с. Білогородка та с. Шпитьки. 

Виступи учасників оцінювало високопрофесійне журі у складі: заступника президента асоціації культури та мистецтв України – Меланії Василівни Іщук, вчителя-методиста, відмінника освіти України – Ольги Іванівни Лущ, директора БК с. Білогородка – Наталії Миколаївни Горносталь та завідуючої бібліотечним відділенням с. Білогородки – Олени Володимирівни Сич. 

Кожному учаснику були вручені дипломи та пам’ятні подарунки, а також подяки від Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Адміністрація Будинку культури висловлює щиру подяку президенту асоціації працівників культури та мистецтв Дмитру Ломачуку, Всеукраїнському товариству «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, фірмі «ВіКон» та ТОВ «МХ та ГУСТАВ ГЕЕСС Україна» на чолі з директором Пастух М.В. за підтримку у проведенні такого важливого та цікавого заходу.

Будинок культури села Білогородка 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”61″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ! Перенесення дня концерту "Подих весни" з 4 на 10 березня!

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ! Білогородська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Будинку культури села Білогородка.