widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Цими вихідними, 19-20 грудня, у Білогородці на манежі спортивного комплексу «Колос» відбулося відкриття Дитячого чемпіонату Winter Cup 2020-2021 з футболу.
У змаганнях беруть участь 45 команд Києво-Святошинського (з нового року – Бучанського) району. За два дні відбулося 24 матчі в різних вікових категоріях.
Шанувальники футболу, батьки, друзі юних футболістів мали змогу подивитися онлайн-трансляції всіх матчів, які були організовані на сторінці спортивного комплексу «Колос» у Фейсбуці.
Змагання та онлайн-трансляції відбулися за підтримки Білогородського сільського голови Антона Овсієнка. На період турніру команди мають змогу безплатно користуватися манежом. Онлайн-трансляції забезпечує технічна група Білогородської сільської ради.
Самі ефіри проводять представники Києво-Святошинський футбол.
Через карантинні обмеження доступ глядачів до манежу обмежено, тому онлайн-трансляції дають змогу слідкувати за перебігом подій та підтримувати юних футболістів.
Білогородську громаду представляють команди із сіл Білогородка, Гореничі та Святопетрівське.
Запрошуємо вподобати сторінку Спортивний комплекс “Колос” Білогородка та першими дізнаватися футбольні новини нашої громади.
Попередній

РОЗПОРЯДЖЕНН № 336 від 23 грудня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження № 322 від 11.12.2020 року «Про скликання чергової третьої сесії сільської ради VІІІ скликання»

Наступний

Результат поіменного голосування 3 сесії VIII скликання