Цими вихідними, 19-20 грудня, у Білогородці на манежі спортивного комплексу «Колос» відбулося відкриття Дитячого чемпіонату Winter Cup 2020-2021 з футболу.
У змаганнях беруть участь 45 команд Києво-Святошинського (з нового року – Бучанського) району. За два дні відбулося 24 матчі в різних вікових категоріях.
Шанувальники футболу, батьки, друзі юних футболістів мали змогу подивитися онлайн-трансляції всіх матчів, які були організовані на сторінці спортивного комплексу «Колос» у Фейсбуці.
Змагання та онлайн-трансляції відбулися за підтримки Білогородського сільського голови Антона Овсієнка. На період турніру команди мають змогу безплатно користуватися манежом. Онлайн-трансляції забезпечує технічна група Білогородської сільської ради.
Самі ефіри проводять представники Києво-Святошинський футбол.
Через карантинні обмеження доступ глядачів до манежу обмежено, тому онлайн-трансляції дають змогу слідкувати за перебігом подій та підтримувати юних футболістів.
Білогородську громаду представляють команди із сіл Білогородка, Гореничі та Святопетрівське.
Запрошуємо вподобати сторінку Спортивний комплекс “Колос” Білогородка та першими дізнаватися футбольні новини нашої громади.
Попередній

ДТЕК Київські регіональні електромережі інформує: 23 грудня 2020 року з 08:30 до 19:00 відбудеться планове відключення ліній електропостачання в с. ГОРЕНИЧІ

Наступний

ДТЕК Київські регіональні електромережі інформує: 04 січня 2021 року з 08:00 до 18:00 відбудеться планове відключення ліній електропостачання в с. БІЛОГОРОДКА