widget will appear here

Білогородська сільська рада

Україна і весь світ 3 грудня, у неділю, відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю.

Тож, 2 грудня в Будинку культури села Білогородка відбудеться свято, присвячене Міжнародному дню людей з інвалідністю. Організатори свята, громадська організація «Екологія та соціальний захист села Білогородка» спільно з Білогородською сільською радою на чолі з сільським головою Максимом Зуєвим. Активно сприяють у допомозі цим людям Оксана Царьова, відділ соціальної допомоги, Яніна Ткаченко, депутат сільської ради та інші.

2 грудня 2017 року в Будинку культури села Білогородка відбудеться свято, присвячене Міжнародному дню людей з інвалідністю

Цього разу Будинок культури збирає до себе в гості всіх людей з обмеженими потребами не просто на черговий захід. Цього дня всіх учасників та гостей чекають на зустріч з друзями, такими ж як вони. Святкові столики, накриті для них з тістечками, чаєм та напоями, все це сприятиме та створить затишну, дружню, комфортну атмосферу любові до ближнього та зробить відпочинок серед тих, хто має такі ж проблеми, як у інших, хто тут збереться – неповторним. Це буде живе спілкування, обмін досвідом, дружні поради друзів, творчі виступи, пісні. Адже духовного спілкування та уваги вони потребують найбільше.

На цю дружню вечірку запрошуються всі жителі нашої громади з обмеженими потребами – від малечі до дорослих. Тут кожному знайдуться справи до душі та дружнє спілкування, участь у творчих конкурсах. Вже більше 5-ти років такі заходи проводяться цією організацією. Більше 40 людей з обмеженими потребами щороку збираються на це свято. А в нашій громаді, їх, на великий жаль, більше. Не всі вони відгукуються на пропозиції офіційно зареєструватися у соціальних службах. Природньо, ці люди терпіти не можуть та не вимагають до себе жалю, у них гостро розвинене відчуття скромності.

В гості до своїх друзів завітають і давні добрі знайомі, танцювальний колектив «Україночка», які затанцюють для них. Серед учасників та гостей будуть і ті, чиї імена, не зважаючи на свої обмежені можливості, стали вже відомими серед громади. Це наші дівчата Настя Назарова, призер літературних конкурсів, Яна Качуровська, призер багатьох співочих конкурсів. Свої творчі виступи вони подарують і вам. Заспіває для своїх друзів, у нього серед вас їх дуже багато, співак та активіст громади – Михайло Лиска.

На вечорі вам допоможуть звикнутися та полинуть у атмосферу добра та комфорту прекрасні ведучі та просто чудові люди: Тетяна Лиска та Вікторія Миколаєнко.

Організатори також закликають всіх, хто приїде в гості на цю дружню вечірку, не соромитися та приготувати виступи, принести свої творчі роботи, свої вироби ручної роботи або провести міні майстер-класи на будь-яку тему. Адже Вашим друзям, товаришам буде дуже цікаво дізнатися чим займаєтеся ви та які справи допомагають бороти свої хвороби.

Запрошуємо всіх вас завітати на свято! Чекаємо на вас 2-го грудня 2017 року о 13 годині дня. Двері Будинку культури розчинені для кожного з вас!

 

На жаль, сьогодні, як і багато років тому, від ставлення суспільства до тих людей, які з тих чи інших причин не можуть самостійно дбати про себе, залежить рівень цивілізованості суспільства. Як і раніше, так і зараз, у людей з інвалідністю дуже мало шансів на повноцінне життя в боротьбі за виживання. Це страшна правда.

Міжнародний день інвалідів спрямований на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем інвалідів. Святкується особиста перемога кожного з них, спостерігаючи, здається, абсолютно нереальні їхні прагнення, нелюдську наснагу та безмежні мрії, для втілення яких тим, хто має для цього ВСЕ, частіше за все бракує віри, терпіння, часу та просто бажання.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА: Не можна не відзначити, що ті заходи, які були вжиті з боку офіційних державних структур багатьох країн, громадських організацій і громадянської позиції не байдужих до проблем інвалідів людей, принесли в нашу цивілізацію ті ноти надії, які раніше просто ігнорувалися. В кінці двадцятого сторіччя, з 1983-го по 1992-й рік, Організацією Об’єднаних Націй було проведено своєрідне «Десятиліття людей з інвалідністю». Час, у який наше суспільство постаралося дати собі відповідь, знайти себе в цій проблемі. Результати цього пошуку дали позитивні результати. Про проблеми людей з інвалідністю заговорили, питання перевели в площину активних практичних рішень, права людей з інвалідністю почали закріплювати на законодавчому рівні. Робота прийняла системний характер. Це радує.

На 47-й сесії у 1992-му році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції № A/RES/47/3 проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3-е грудня стало датою Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

 

Попередній

25 листопада 2017 року відбувся турнір з боксу на кубок СК "АртСпорт" в селі Білогородка

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ (Громадські слухання) щодо врахування громадських інтересів по розробці «Детального плану території садибної житлової забудови в с.Білогордка Києво-Святошинського району Київської обл.»