widget will appear here

Білогородська сільська рада

Святковий концерт до Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня в Україні та світі відзначали Міжнародний день інвалідів, проголошений у 1992 році Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою дотримання прав людини і участі інвалідів в житті суспільства. Відзначення цієї символічної дати дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві, чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки. Інваліди – не просто категорія людей, Це окреме життя,  На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, І хто допомагає.

Так, 2 грудня у Будинку культури, відбулась святкова зустріч, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. Уже більше п’яти років у Білогородці проводять такі зустрічі. Організовують святкові концерти, в яких, за бажанням, може брати участь кожен. Так було і цього разу, для гостей виступали танцювальні колективи, хлопчики і дівчатка співали пісні і розповідали вірші. Перші на сцену вийшов колектив «Україночка», який подарував глядачам свій святковий танець. Після чого на сцену запросили Анастасію Назарову, яка заспівала пісню «100 відсотків щастя». Настя протягом усього концерту радувала глядачів, гостей своїми виступами. Глядацька зала, у свою чергу, не залишилася байдужою до її виступу: люди піднімалися зі своїх місць та аплодували стоячи чудовій Анастасії Назаровій. Після чудової співачки Насті на сцені виступали – Світлана Пилипенко з піснею «Черевички». Затамувавши подих, гості насолоджувалися її голосом. Крістіна Ткаченко заспівала для гостей пісню «Мамо», змусивши просльозитися всіх мам в залі. Юра, всі його знають як маленького козачка, – також порадував слухачів своїм співом. Для гостей свята заспівала і Аня Осадча свою улюблену пісню «Небо». У програмі свята також були розважальні ігри-конкурси з дітками. Присутні, гості самі читали багато віршів про маму, про Україну, про мир на нашій землі і багато інших. Вірші розповідали: Анна Груба, Богдана Здрілько, Вікторія Колеснікова та інші.

Святковий концерт закінчився молитвою за всіх присутніх та благословенням. Молитву звершила Валентина Захарченко. Після чого, всі гості із залу для глядачів перемістилися в зону відпочинку і мали можливість поділиться своїми враженнями за чашкою чаю з печивом та фруктами. Організатори свята, громадська організація «Екологія та соціальний захист села Білогородка» за підтримки Білогородської сільської ради та за допомоги в організації Яніни Ткаченко – голови комісії з питань культури, спорту, освіти та соціального захисту населення; депутатів  Юлії Очеретнюк та Сергій Петровський. Вели святковий концерт  Тетяна та Вікторія (Смішинка).

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”46″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

УВАГА! У зв'язку з ремонтними роботами на ТП відбудеться відключення електроенергії в селі Білогородка 04.12.2017 року з 10:00 до 12:00.

Наступний

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, якi залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянам