widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

21 грудня 2017 року в селі Білогородка сталася подія, яку наша громада так довго очікувала – відкрився пункт постійного базування екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за адресою: вул. Михайла Величка, 4-Б (Білий шоколад).

Загальний телефон чергового:
– 103
Черговий  – Боярська підстанція: 
+38(045)984-22-03
 


Тепер у цьому пункті постійного базування будуть чергувати цілодобово дві бригади швидкої допомоги, які матимуть у своєму розпорядженні ще й добре оснащені, за останнім словом техніки, два автомобілі.
Білогородська сільська рада на чолі з Максимом Зуєвим та депутатський склад, виконавчий комітет, технічні служби та багато людей нашої громади зробили все для того, щоб така станція з’явилася саме у нас, в Білогородці.

Відеорепортаж та фоторепортаж з відкриття пункту постійного базування екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дивіться нижче.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Попередній

23 грудня 2017 року в Будинку культури с. Білогородка о 13:00 відбудеться дитячий новорічний концерт

Наступний

25 грудня 2017 року запрошуємо всіх в Будинок культури села Білогородка на велику різдвяну концертну програму «Різдвяні зустрічі»