widget will appear here

Білогородська сільська рада

До уваги всіх мешканців села Білогородка та Шевченкове!

22 липня 2017 року відбудеться Перший турнір з волейболу, який буде проведено на пляжі біля озера на місці щорічного проведення свята Водохреща. Точна адреса проведення – вулиця Михайлівська. (Дивися мапу)

Турнір буде проведено на майданчику з пляжним піском, який привезено з Дніпровських пляжів. Початок пляжних змагань на полі – 12:00.

Організатори Першого турніру з волейболу на піску – комунальне підприємство «спортивний клуб «Арт Спорт» та Ян Тимошенко, член виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

 

 

Забігаючи наперед, повідомляємо, що особисто, від Яна Тимошенко, перший переможець турніру буде нагороджений особливою нагородою – іспанським делікатесом – Хамоном, (Хамон — Іспанський національний делікатес, сиров’ялене свиняче стегно), який він особисто привіз із сонячної Іспанії.

Призери турніру – будуть окремо нагородженні цінними призами, медалями. Учасникам волейбольних баталій будуть вручені грамоти.

Всі бажаючі взяти участь у суботньому турнірі мають зареєструватися в організаційному комітеті волейбольного свята. Умови реєстрації прості:

  1. Назва команди
  2. Капітан (ПІБ)

За додатковою інформацією та для реєстрації звертатися до голови оргкомітету – директора комунального підприємства «спортивний клуб «Арт Спорт» – В’ячеслава Воловика за телефоном – +380930932033.

Правила Першого волейбольного турніру на пляжному піску біля озера «Водохрещенське» в селі Білогородка – схожі на умови пляжного волейболу.

  1. Склад команд на полі – 5 чоловік.
  2. Форма одягу – пляжна.
  3. Фейс-контроль (майданчик вільний від алкоголю)

Команди можуть бути, як чоловічі та жіночі, так і  змішані.

У програмі свята Першого волейбольного турніру також заплановані – розважальні заходи. Музичний супровід свята зробить відомий в Україні Ді-джей – «Dr. Druid». Гостям та учасникам турніру нудьгувати не доведеться. У його виконанні ви почуєте кращі, всесвітньо відомі, музичні композиції та композиції написані особисто.

Свято спорту, після закінчення волейбольних змагань, плавно переросте у пляжну вечірню дискотеку з танцями, піснями, купанням в озері…

Гості та спортсмени не залишаться без фаст-фуду. Вони також зможуть придбати легкі пляжні делікатеси: морозиво, напої, горішки, чіпси тощо. Хто зголодніє, поласують м’ясом на грилі та шашликами.

Запрошуємо всіх жителів села Білогородка та Шевченкове на свято спорту, Перший турнір з волейболу на пляжі озера.

Оргкомітет чекає на ваші заявки на турнір та запрошує всіх бажаючих прийти на свято по вболівати за своїх друзів, рідних, знайомих – разом провести суботній день з волейболом, вечір – з музикою та пляжною дискотекою.

Попередній

"Діалог з громадою" – відеовипуск № 3 – Максим ЗУЄВ, Білогородський сільський голова

Наступний

Випускний вечір ЗОШ І-ІІІ ступенів №-1 відбувся 1 липня 2017 року.