widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

23 серпня, в середу, 2017 року у місті Бородянка відбувся боксерський турнір, присвячений 26-ій річниці Незалежності України. На площі перед рестораном «Ностальгія» у місті Бородянка на свіжому повітрі під накритим дахом від дощу та спекотного літнього сонця був установлений боксерський ринг, на якому боксували спортсмени. Господарі турніру потурбувалися також про обладнані місця для глядачів, робочі місця для суддівської колегії, тренерів, спортсменів, роботи помічників та зважування спортсменів.

Турнір був організовано між боксерськими командами Житомирської та Київської областей. За житомирську область змагалися 6-ть команд. За Київщину змагалися 8 команд. З них за медалі боролися боксери з клубів Броварів, Борисполя, Ірпеню, Бучі, Києва, Славутича.

Близько 100 спортсменів з двох областей брали участь у змаганнях. У цей день відбулося близько 50-ти поєдинків. Спортсмени, за правилами, змагалися за перемогу з усіма командами, не залежно від статусу проживання, у своїй ваговій категорії.

Білогородський клуб «Олімп – 5» виставив на турнір 5 спортсменів. Вони достойно боролись у своїх вікових та вагових категоріях і всі вибороли призові місця. Серед них:

  1. Олександр Покришев (2008 року народження) – зайняв 1 місце та золоту медаль турніру, присвяченого 26-ій річниці Незалежності України.
  2. Денис Лукін (2008 року народження) – зайняв 1 місце та золоту медаль турніру, присвяченого 26-ій річниці Незалежності України.
  3. Максим Лукін (2004 року народження) – зайняв II місце та срібну медаль турніру, присвяченого 26-ій річниці Незалежності України.
  4. Андрій Венжицький (2003 року народження) – зайняв III місце та бронзову медаль турніру, присвяченого 26-ій річниці Незалежності України.
  5. Сергій Бондаренко (2002 року народження) – зайняв III місце та бронзову медаль турніру, присвяченого 26-ій річниці Незалежності України.

Цей турнір став черговим випробуванням для самих спортсменів боксерського клубу «Олімп – 5» села Білогородка та їх тренера з боксу – Абдураіма Ташиєвича Рискулова після літніх канікул та перевіркою їх сил та майстерності. Наші хлопці достойно боролися і принесли в копилку здобутків клубу та громаді села – найвищі нагороди турніру.

Дякуємо вам, дорогі юні спортсмени, що високо несете знамено Білогородки та достойно захищаєте честь села у боксерських турнірах!

Після слово.

Команда та тренерський склад клубу «Олімп – 5» щиро дякує постійному спонсору поїздок дітей на різні турніри та змагання (оплата транспорту та  харчування тощо) – директору магазину продуктів «VALKOMMEN».

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”28″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Білогородка. День Незалежності України. 24 серпня 2017 року

Наступний

ФЕСТИВАЛЬ "РОДИНА" - СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА САМОБУТНОСТІ УКРАЇНЦІВ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ