widget will appear here

Білогородська сільська рада

Вчора, 24 червня 2020 року було розпочато роботу зі встановлення світлофорів на перехресті вулиць Київська, Шевченка та Громова. Об’єкт слугуватиме для безпечного переходу через дорогу до зупинок громадського транспорту та «МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ».

Організація побудови пішохідних переходів зі встановленими світлофорами зумовлені багатьма чинниками, які сприяли підвищенню аварійності на цій ділянці дороги:

 • дуже інтенсивний пішохідний рух громадян через дорогу до “Молодіжного центру”, торговельних точок з обох сторін дороги та до автобусних зупинок “Ширма”;
 • дорога зі сторони Житомирської траси, перед пішохідним переходом,  різко пірнає вниз, а потім переходить у доволі високий підйом, погіршуючи водіям видимість на дорозі та ситуацію на пішохідному переході;
 • виїзд на вул. Київська (головна дорога) зі сторони вул. Шевченка перед самим пішохідним переходом;
 • висока швидкість автомобілів на прямих ділянках дороги перед пішохідним переходом з подвійними смугами, що дозволяють обганяти, порушуючи правила дорожнього руху.

І основний чинник – людська неуважність та недбалість.

Швидкість, з якою їдуть 85% водіїв у вільному потоці на головній дорозі с. Білогородка та Шевченкове, це комфортна для них швидкість. Більшість наших водіїв думають, що ця швидкість безпечна. І ця комфортна швидкість має бути максимально близькою до тієї, яка є безпечною де-факто. Тож якщо, наприклад, у межах села максимальна дозволена швидкість — 50 км/год, а 85% наших водіїв їдуть зі швидкістю 80-95 км/год і вважають це комфортним та безпечним рухом – чим  порушують правила дорожнього руху та зменшують можливість вчасно зреагувати на нештатну ситуацію на дорозі.

Щоб убезпечити пішоходів від небезпеки та «комфорту» таких водіїв – доводиться проектувати та встановлювати світлофори у найбільш небезпечних для громадян місцях на наших дорогах.

Тому, питання встановлення світлофора на цій ділянці за численними зверненнями жителів нашої громади було винесено на засідання позачергової п’ятдесят другої сесії сьомого скликання Білогородської сільської ради, що відбулася 17 квітня 2020 року з порядком денним:

Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.

Одним з питань, що розглядалися був пункт – роботи з розробки проектно-кошторисної документації та будівельно-монтажних робіт «Будівництво світлофорного регулювання на пішохідному переході по вул. Київській, 23 у с. Шевченковому» у розмірі 79936,32 грн. та 588269,76 грн.)

Розробка проектно-кошторисної документації “Будівництво світлофорного регулювання на пішохідному переході по вул. Київська, 23 (Молодіжний центр) у с. Шевченкове, Києво-Святошинського району, Київської області” провела організація – ТОВ «КОМПЛЕКСНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ».

Схема (ОДР) організації дорожного руху біля “Молодіжного центру”. Світлофор з підходами.

Будівництво світлофорного регулювання на пішохідному переході по вул. Київська, 23 (Молодіжний центр) у с. Шевченкове, Києво-Святошинського району, Київської області проводить організація – ТОВ “БЕСТ СТАТУС КОМПАНІ”

 У складі проекту наступні роботи:

 • – установка металевих оцинкованих консольних опор для транспортних світлофорів
 • – монтаж транспортних світлофорів на нові опори
 • – монтаж пішохідних світлофорів на існуючі бетонні опори, де пішохідний перехід
 • – освітлення зони світлофорного об’єкта
 • – прокладка живлення і контрольних кабельних ліній
 • – установка і пусконалагоджувальні роботи по дорожньому контролеру
 • – підключення кнопок виклику пішохідної фази із зупинкою транспорту
 • – комплекс необхідної дорожньої розмітки та знаків

Головні пріоритети у роботі із безпечності транспортного руху на дорогах керівників Білогородської громади на чолі з Максимом ЗУЄВИМ та депутатського корпусу – РОБИТИ ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ ТАМ, ДЕ ВОНИ ПОТРІБНІ ЛЮДЯМ.

Багато ДТП стаються через такі фактори, в першу чергу — швидкість і недоліки в проектуванні чи освітленні. Треба так робити дороги, щоб мінімізувати ризики для пішоходів, поставити захист пішоходів у пріоритет. Робити пішохідні переходи там, де вони потрібні людям, як це зараз спроектовано та реалізується на практиці зі встановлення світлофорів на перехресті вулиць Київська, Шевченка та Громова.

Фото – Ян Тимошенко


Попередній

На період карантину змінено графік прийому громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Наступний

РІШЕННЯ № 67 від 25 червня 2020 року про скасування рішення виконавчого комітету Білогородської сільської ради № 119 від 26 грудня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «ЖЕК Перший парковий»