widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

25 листопада 2017 року в Будинку культури Білогородської сільської ради  відбудеться відкритий традиційний турнір з боксу серед школярів міста Києва та Київської області.

Реєстрація та зважування учасників почнеться з 9 години ранку. Урочисте відкриття турніру в селі Білогородка відбудеться о 10:30. Перша пара боксерів вийде на ринг та розпочне турнір, за результатами жеребкування, об 11 годині.

Ці змагання відбудуться за ініціативи КП «Спортивний клуб «Арт Спорт» за сприяння Білогородської сільської ради, депутатського корпусу та за активної підтримки особисто Зуєва М.А., який є активним прихильником спортивного життя сільської громади.

Особливістю цього турніру буде те, що він проводиться в Будинку культури села Білогородка. Тут буде встановлено професійний ринг та влаштовані зручні місця для вболівальників, створена сприятлива атмосфера для спортсменів, тренерів, суддів.

 

В турнірі можуть брати участь всі бажаючі школярі та студенти, що займаються боксом самостійно або в будь-якому боксерському клубі. Він відбудеться за стандартами та технічними правилами АІБА (Міжнародна асоціація любительського боксу)

У змаганнях цього турніру вже підтвердили свою участь господарі турніру – боксерський клуб «Олімп – 5», село Білогородка, 4 команди з міста Бориспіль, боксерські клуби – Бородянка, Макарова, Обухів, Боярки, Вишневого, декілька команд Києво-Святошинського району. І це далеко не всі учасники, яких ви будете мати честь побачити на цьому турнірі. На турнірі очікується близько 100 спортсменів з різних команд.

Наголосимо, що турнір проходитиме під головуванням Головного судді турніру, майстра спорту СРСР  – Рискулова Абдураїма Ташиєвича.

Головний секретар турніру, майстер спорту СРСР – Шкоруп Михайло Іванович.

Рефері у рингу, суддя республіканської категорії – Степаненко

На турнірі будуть присутні і офіційні гості. Це видатні спортсмени, які внесли неабиякий вклад у розвиток боксу України. Відкриють турнір та переріжуть символічну стрічку турніру – Олімпійський Чемпіон – Матвійчук Володимир Миколайович та Володимир Лазебник, срібний призер чемпіонату Європи й чемпіон Кубка Європи в надважкій вазі – на професійному рингу провів 16 боїв, у яких не зазнав жодної поразки.

Мені нелегко дається кожен бій. Я повинен бути готовий до бою на всі 100%, а викладатися на 200%.
Володимир Кличко

І цього разу турнір стане черговим випробуванням для самих спортсменів боксерського клубу «Олімп – 5» села Білогородка та їх тренера з боксу – Абдураіма Ташиєвича Рискулова. Наші хлопці та дівчата вважаються однією з найсильніших команд з боксу в Києво-Святошинському районі та за його межами, тому мають завжди відстоювати цей негласний титул серед боксерів.

Сподіваємося, що вони достойно боротимуться за перемогу і принесуть в копилку здобутків клубу та громаді села – нові винагороди  турніру з боксу в селі Білогородка

Ми також закликаємо всю громаду села Білогородка прийти та підтримати наших юних спортсменів. Ваша підтримка та активна участь оплесками, підбадьорливими словами, вигуками, допоможе боксерам витримати удари суперників та нанести переможний удар у відповідь!

 

Попередній

18 листопада 2017 року команда депутатів Білогородської сільської ради виграла турнір з міні-футболу серед депутатів Києво-Святошинського району

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ (Громадські слухання) щодо врахування громадських інтересів по розробці містобудівної документації – «Детального плану території для житлової садибної забудови у с.Білогородка  Білогородської сільської ради»