26 серпня 2018 року в Будинку культури с. Білогородки відбулися громадські слухання та обговорення Генерального плану населених пунктів сіл Білогородка та Шевченкове
26 серпня 2018 року в Будинку культури с Білогородка відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів розробленого Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин с. Білогородка, с. Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області
В будинку культури в цей день зібралося чимало представників громади сіл Білогородки та Шевченкове. На порядку денному стояло питання обговорення Генерального плану населених пунктів сіл Білогородка та Шевченкове. Це не залишило байдужими більшість активних членів громади і вони цього дня ще задовго до засідання, прийшли в зал – познайомитися з Генеральним Планом.
Забігаючи наперед, потрібно сказати, що обговорення було бурхливим, іноді – дуже емоційним та голосним. Люди висловлювалися та говорили всі разом (голоси зливалися в суцільний шум). Але, в основному, обговорення пройшло продуктивно та по-діловому…
Тож, пропонуємо вам ознайомитися з протоколом Громадських слухань та подивитися повний відеозвіт із залу Будинку культури від 26 серпня 2018 року.
ПРОТОКОЛ
Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації
«Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин села Білогородка-Шевченкове Києво-Святошинського
району Київської області»
с. Білогородка
«26» серпня 2018 року
Громадські обговорення (слухання) розпочались о 11-00 год. в приміщенні клубу с. Білогородка Білогородської сільської ради за адресою: с.Білогородка, вул. Володимирська, 60, поверх 1.
Для участі у громадському обговоренні (слуханнях) зареєструвалось 62 особи.
Запрошені: Бондар І.А..- представник ДП «УкрНДПІцивільбуд».
Присутні: представники громадських організацій, підприємці, представники громадськості, депутати, представники ЗМІ та інші.
Порядок денний :
- Обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
- Обрання відповідальних за підрахунок голосів.
- Доповідь Бондар І.А.- представник ДП «УкрНДПІцивільбуд».
- Запитання до основних доповідачів. Дебати, обговорення. Надання пропозицій до генерального плану території, голосування учасників громадських слухань .
- Підсумки громадських слухань з урахуванням пропозицій і зауважень громадськості.
1.Слухали : Про обрання голови та секретаря зборів.
Виступив: Зуєв М.А. який запропонував обрати Зуєва М.А. головою слухань, Давиденко Я.М. секретарем слухань, для підрахунку голосів призначити Воловика В.І., Тимошенка Я.М., Миколаєнка О.В.
Голосували: «ЗА» одноголосно.
2.Слухали: Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин села Білогородка-Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області»
Виступила: Бондар І.А. представник ДП «УкрНДПІцивільбуд» доповідач по генеральному плану.
Генеральний план поєднаний з детальним планом окремих частин села Білогородка, Шевченково Києво-Святошинського району Київської області розроблено на підставі таких даних:
Під час розроблення містобудівної документації було враховано законодавчі та нормативні документи.
Білогородська сільська рада розташовується в західній частині Києво – Святошинського району Київської області. Територія Білогородської сільської ради межує на півночі – з територією м. Києва та Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, на сході – з територією Софіївсько-Борщагівської та Петрівської сільських рад, на півдні – з територією Тарасівської сільської ради та м. Боярка, на сході – з територією Гореницької та Бобрицької сільських рад Києво- Святошинського району.
Через територію сільської ради проходять такі автомобільні дороги:
Новий генеральний план об’єднаного села розробляється у зв’язку з тим, що старий методично вичерпав себе і втратив актуальність. Проектним рішенням нове житлове будівництво передбачається здійснювати відповідно до структури житлової забудови, визначеної завданням на розроблення генерального плану садибна забудова, блокована житлова забудова багатоквартирна житлова забудова .
Розрахункова чисельність населення на період розрахункового етапу 25 років за методом демографічного прогнозу складатиме по с. Білогородка та Шевченкове приблизно 130 тис. чол.
Враховуючи дані розрахунків та існуючу ситуацію в системі електропостачання с. Білогородка, Шевченкове, містобудівною документацією пропонується:
-електропостачання існуючих споживачів сіл буде виконуватись по існуючих мережах 10 і 0,4 кВ, джерелом електропостачання залишається ПС 110/10 кВ «Білогородка» та ПС 35/10 кВ «Гнатівка»;
-в процесі експлуатації необхідно виконати реконструкцію існуючих трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та мереж 10 і 0,4 кВ;
-перспективним джерелом електропостачання с. Білогородка та с. Шевченкове передбачити ПС 110/10 «Білогородка» та ПС 35/10 «Гнатівка», збудувати додаткові ЛЕП-10 кВ. будівництво нових трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ та мереж 10 і 0,4 кВ для електропостачання споживачів на етап розрахункового періоду. Розташування, потужність та кількість трансформаторних підстанцій вирішуються при подальшому проектуванні згідно з технічними умовами енергопостачальної організації;
На даний час в межах с. Білогородка, Шевченкове централізована господарсько-побутова каналізація охоплює лише частину житлової забудови.
Згідно з завданням на проектування, при забудові села Білогородка, Шевченкове передбачається централізована мережа каналізації з відведенням стоків до очисних споруд м. Києва. Для існуючої садибної забудови, , передбачається встановлення локальних очисних споруд на кожній ділянці, які складаються з септиків, або установок глибокого біологічного очищення типу «ВіоС1еге»,«ТОПАС», «Місгосіаг», «ВІОТАЬ» та фільтруючих колодязів.
Розміщення локальних очисних споруд на кожній ділянці, вирішується на подальшій стадії проектування (стадія «Проект» і «Робоча документація»), відповідно до вимог Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації.
Відповідно до вимог п. 9.4 ДБН 360-92**, ДБН В.2.5-75:2013, відведення дощових та талих вод з території благоустрою доріг села Білогородка, Шевченкове здійснюється закритою системою дощової каналізації, з відведенням найбільш забрудненої частини стоку на очисні споруди дощової каналізації, що проектуються.
Для забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд в межах села Білогородка, Шевченкове передбачається використання шести пожежних депо загальною чисельністю на 22 автомашини, що проектуються.
Санітарне очищення: для села приймається комбінована система санітарного очищення від твердих побутових відходів:
– планово-подвірна – для громадських центрів, багатоквартирної житлової і виробничої забудови;
– планово-квартальна – для зони індивідуальної садибної забудови.
Сухе побутове сміття, тверді відходи та сміття з вулиць збирається у контейнери.
На території об’єднаного села передбачаються місця встановлення контейнерів для сміття. Містобудівною документацією пропонується передбачити окремі контейнери для скла, пластмаси, паперу, металевих банок та харчових відходів, що дасть можливість зменшити навантаження на існуюче звалище шляхом вилучення за призначенням вторинних матеріалів з подальшим їх переробленням за відповідними технологіями на спеціалізованих підприємствах.
Телефонізація і радіофікація: на території с. Білогородка, Шевченкове необхідно:
– побудувати малі архітектурні форми і встановити там розподільні шафи (РШ) з обмеженим доступом сторонніх осіб;
– прокласти телефонний кабель необхідної ємності в існуючій та проектній телефонній каналізації від АТС;
– прокласти телефонні кабелі необхідної ємності в проектній телефонній каналізації або в прохідних інженерних колекторах від РШ до будинків та споруд.
Для визначення конкретного обсягу робіт та місця підключення необхідно отримати в обласній дирекції ВАТ «Укртелеком» чи іншого оператора зв’язку технічні умови.
Генеральним планом пропонується включити в межі населеного пункту території садових товариств «Автомобіліст» , «Голубий факел» та території в південно-східній частині Білогородської сільської ради для розміщення комплексу промислово-виробничих підприємств. Розміщення промислової забудови на даній території буде сприяти соціально-економічному розвитку села та наповненню місцевого та державних бюджетів.
- Дебати, обговорення надання пропозицій.
Під час дебатів та обговорень присутніми були надані наступні пропозиції:
-передбачити велосипедні доріжки в проектних вулицях;
-по вул. Зелена,29 передбачити садибний будинок згідно документації на право власності;
-перенести зупинку громадського транспорту за експлікаційним №29 на протилежний бік вулиці;
-на території паркової зони на приватний дитячий садок (кад.номер.3222480400:10:001:0013);
-житлові існуючі будинки по вул. Фізкультурній передбачити з функціональним призначенням «багатоквартирні» , як ті що історично склалися.
-на кресленні виконати позначення «сквер «Дружба»
-поверховість в подальшому проектуванні згідно прийнятих нормативів;
-передбачити пождепо масив «Дальній Яр»;
-передбачити лісопаркові території;
- Виступив: Зуєв М.А. Зазначив, що порядок денний громадського слухань вичерпано. Отже, за підсумком можна зазначити , що громадські слухання (обговорення) даної містобудівної документації відбулися . Запросив присутніх підтримати рішення генерального плану .
Примітки.: на момент голосування в приміщенні, де проходили громадські слухання, були присутні 50 осіб.
Голосували:
Ухвалили: схвалити матеріали «Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин села Білогородка- Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області»
СПИСОК ПРИСУТНІХ НА ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕННЯХ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ПОЄДНАНОГО З ДЕТАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ ТЕРИТОРІЇ ОКРЕМИХ ЧАСТИН СЕЛА БІЛОГОРОДКА-ШЕВЧЕНКОВЕ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДЕОЗВІТ
про громадські слухання щодо врахування громадських інтересів розробленого Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин с. Білогородка, с. Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області, що відбулися 26 серпня 2018 року в Будинку культури с. Білогородка.