widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

26 вересня 2020 року в селі Білогородка відбувся турнір з боксу на кубок КП “Спортивний клуб “АРТ СПОРТ”.

В турнірі взяли участь близько 50-ти дітей з 4 боксерських клубів Києво-Святошинського району та м. Києва: СК “Олімп – 5”, с. Білогородка, СК “Чемпіон”, м. Боярка, СК “Доброволець, с. Святопетрівське, СК “Ринг”, м. Київ. 

Цього дня на майданчику спортивного комплексу “Площадка з бойових мистецтв  Street FIGHT” біля боксерського рингу було багато маленьких боксерів та їх батьків. Саме тут о 10 годині розпочався урочистий парад боксерів та відкриття турніру. 

До спортсменів на правах господаря та організатора турніру – звернувся Абдураїм РИСКУЛОВ зі словами вітання.

“Сьогодні ми проводимо невеликі змагання. Завдяки нашому сільському голові – Максиму ЗУЄВУ, директора КП «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «АРТ СПОРТ» – В’ячеславу ВОЛОВИКУ та депутатському корпусу ми щороку проводимо декілька великих боксерських турнірів за участі сотні та більше учасників. Цього року ці турніри не відбулися у зв’язку із  запровадженням посилених протиепідемічних заходів на території України через поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Сьогодні ми проведемо турнір для  школярів та наймолодших бійців. Головний лозунг наших сьогоднішніх змагань – участь і перевірка своїх сил на професійному рингові.”

Далі перед маленькими боксерами виступив Максим ЗУЄВ, Білогородський сільський голова з вітальним словом. Він привітав спортсменів і ще раз підтвердив, що радий бачити всіх, хто тут зібрався здоровими, веселими, бадьорими. Він побажав всім без винятку гарного виступу.


“Абдураїм Ташиєвич вірно сказав, що важлива не перемога, а участь. І ви сьогодні маєте, в першу чергу, показати собі і своїм тренерам, батькам на що ви здатні. А найголовніше, це звичайно те, що ви займаєтесь спортом. Я всіх вас ще раз вітаю. Усіх радий бачити, всім гарного дня та перемоги!”

Вячеслав ВОЛОВИК, директора КП «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «АРТ СПОРТ» сказав: “Абдураїм Ташиєвич РИСКУЛОВ сказав слова вдячності мені, про Максима Анатолійовича ЗУЄВА. Дійсно, це так! Ми докладаємо багато зусиль та допомагаємо нашим юним спортсменам і нам подобається це робити. Але я хочу наголосити на тому, що завдяки такому тренеру, як Абдураїм Ташиєвич, у нас прекрасно розвивається конкретний напрямок – і це є бок. Хочу подякувати в першу чергу йому! Хочу подякувати тренерам, які тренуюсь дітей в інших населених пунктах. Це велика і складна справа – робити з дітей спортсменів, навчити їх поважати спорт і бути сміливими та вимогливими. Хочу також подякувати батькам дітей, які долучають їх до активності, до спортивної діяльності. Я вам дуже всім вдячний. Побільше б таких як ви. Гарного всім дня. Кожному з вас без виключення, бажаю перемогти.”


Максим ЗУЄВ: “Дійсно, Абдураїм Ташиєвич – це легенда боксу, якого знають не тільки Білогородки, а й далеко за її межами. Він дійсно зробив великий внесок в розвиток спорту, а, тим більше, боксу. І я сьогодні з великим задоволенням хочу вручити йому подяку – це мінімум того, що ми можемо зробити. І разом з цією подякою хочемо вручити з В’ячеславом Івановичем спортивну сумку, в якій є чудова тренерська форма.

Хочу також вручити аналогічну подяку –  Данилу Євгеновичу РУДЕНКУ та Богдану Володимировичу Височанському, тренерам  наших сусідніх спортивних клубів з боксу.

І на завершення цієї невеличкої вступної частини до турніру, хочемо порадувати всіх спортсменів-боксерів Білогородської громади та вручити їм спеціальну боксерську форму від КП «СПОРТИВНОГО КЛУБУ «АРТ СПОРТ» та  Білогородської сільської ради. Чудова форма з гербом логотипами нашої громади. Тому носіть із задоволенням та завжди будьте у спорті.”

Розпочалися змагання. На ринг одна за одною виходили боксерські пари маленьких спортсменів. У деяких учасників це був перший бій у, а декілька з них проводили своє третє тренування ось тут, в боксерському рингу.

Символічно, що господарі турніру вибороли перше місце та золотий кубок турніру з боксу на Кубок КП “Спортивний клуб “АРТ СПОРТ”.

До маленьких спортсменів в гості були запрошені імениті боксери з вагомими перемогами. Вони приїхали під час змагань і в перерві розповіли присутнім про свої нагороди та найвідоміші свої бої. Кожен із присутніх боксерів та батьків мали можливість сфотографуватися із земляками, легендами боксу. Це були спортсмени: боксерка – Тетяна ШЕВЧЕНКО, майстер спорту міжнародного класу з боксу, фіналістка Чемпіонату Європи з боксу 2019 року та боксер Артур РУДЕНКО, майстер спорту міжнародного класу з боксу, срібний призер чемпіонату світу та 8-миразовий переможець Кубку Світу.

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №248 від 28 вересня 2020 року про проведення позачергової сесії Білогородської сільської ради

Наступний

Вишневський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує 11  листопада 2020 року з 10.00 до 12:00