widget will appear here

Білогородська сільська рада

Жителі с. Білогородки, всі, хто користується особистим автомобільним транспортом або їздить на маршрутних автобусах, могли побачити нещодавно встановлений новий світлофор біля зупинки «ШКОЛА», ЗОШ № 2, перехрестя вулиць Володимирська та повороту на Кут.

Батьки, дідусі та бабусі учнів ЗОШ №2 с. Білогородка і жителі громади цього району ставали свідками ситуації, коли водії автотранспортних засобів, маршрутних таксі чи приватних авто, не завжди поспішають пропустити дітей та пішоходів, які рухаються пішохідним переходом через вулицю Володимирську до ЗОШ №2.

Неодноразово на цьому переході були створені аварійні ситуації. Багато дітей боялися просто переходити самі через цей перехід без дорослих. Здавалось би, але саме тут водії мають бути найбільш уважними – тут знаходиться зупинка «Школа».
Батьки зверталися в сільську раду та виконком з проханням про те, що варто і доцільно на цьому пішохідному переході подбати про встановлення світлофору та обмеження швидкості руху. Адже життя та здоров’я дітей важливіше за все.

Білогородський сільський голова Максим ЗУЄВ неодноразово звертався з листами, зустрічався з керівниками служби автомобільних доріг Київської області та обговорював питання про поліпшення стану доріг, безпеки руху, встановлення пішохідних переходів та світлофорів на дорогах с. Білогородки. Зустрічі та листи в більшості залишалися без відповіді або на них давали формальну відповідь про неможливість на сьогодні вирішити це питання.

І ось, нарешті, почули батьків та сільську раду.

Завдяки втручанням у ситуацію щодо безпеки руху на цьому перехресті заступник Міністра інфраструктури України Юрія ЛАВРЕНЮКА, ситуацію було виправлено. Він на одній із зустрічей з громадою та Білогородським сільським головою Максимом ЗУЄВИМ, пообіцяв, що протягом місяця світлофор буде встановлено. Деякі жителі села скептично поставилися до такої обіцянки, адже обіцянками нас «годують» вже неодноразово та не один місяць на різних рівнях.

Та заступник Міністра інфраструктури України Юрій Федорович не звик давати обіцянки і не виконувати їх. Не пройшло і двох тижнів після розмови з Білогородським сільським головою та громадськими активістами – світлофор з’явився на цій небезпечній ділянці біля ЗОШ № 2 та зупинки «ШКОЛА» на повороті до Кута. Сьогодні він працює у тестовому режимі з жовтим сигналом, що мигає. Вже згодом запрацює повноцінно, даючи змогу дітям, жителям цього району спокійно чекати свого «зеленого сигналу» світлофору для переходу.

Громада села Білогородка вдячна за допомогу всім, хто причетний до цього! Тепер діти та батьки, жителі будуть почуватися безпечно, переходячи у цьому місці вулицю.

Попередній

Білогородська сільська рада повідомляє про наміри Комунального підприємства «ККП с. Білогородка»  - збільшити тарифи з утримання будинків та прибудинкової території, водопостачання та водовідведення з 01.01.2019 року.

Наступний

Перелік організацій та установ, що надають соціальні послуги сім’ям з дітьми з інвалідністю