widget will appear here

Білогородська сільська рада

29 квітня, в суботу, 2017 року на стадіоні «Зеніт» у місті Боярка о 12 годині дня розпочнеться змагання серед боксерських клубів нашого, Києво-Святошинського району. Змагання проходитимуть на обладнаному майданчику стадіону. Ринг, на якому будуть боксувати спортсмени, встановлено на свіжому повітрі під накритим дахом від дощу та спекотного весняного сонця.

Трохи історії боксерського клубу нашої громади.

На сьогодні в секції боксу спортивного клубу «Олімп-5» займається 79 чоловік виключно з громади села Білогородська та Шевченкове. Звичайно,не всі з них активно беруть участь у тренуваннях та змаганнях всіх рівнів: селищних, районних, обласних. Але 50 чоловік – це активні спортсмени, які тренуються три рази на тиждень та мають досвід змагань і неодноразово перемагали. Дуже відрадно, що разом з нашими хлопчиками тренуються і дівчатка. Троє з них: Наталія Семенюк, Яна Крисіна, Тетяна Нагорнюк – стали чемпіонами області серед дівчат.

Як все починалося:спочатку тренувалися в умовах природнього середовища, на стадіоні першої школи, у боксерів не було приміщення. Але це не завадило настирливо та наполегливо тренуватися, не дивлячись на відсутність приміщення, необхідного інвентарю. Так продовжувалося два роки. У 2005 році керівники Білогородської громади та вчителі знайшли можливість виділити для боксерів приміщення у школі № 2 та зробили там ремонт, придбали старенький ринг. Тренування після цього почалися інтенсивні та вже за встановленим графіком для кожної групи. Така можливість з’явилася в умовах стаціонарного залу.
У 2008 році – керівництвом клубу було створено громадську організацію «спортивний клуб «Олімп – 5». З того часу наш клуб активно розвивається та бере участь у всіх змаганнях. Вони були першими, хто організував на території нашого району змагання за участі багатьох спортсменів боксерів з сусідніх районів та областей: Макарівського, Обухівського, Бориспільського районів. Ми змагалися зі спортсменами Чернігівської області.
Цього року з ініціативи, в тому числі і нашого клубу «Олімп-5», було вирішено організувати Перший у Києво-Святошинському районі офіційний чемпіонат серед боксерських клубів району.

Від нашої Білогородської громади, спортивного клубу «Олімп-5» виступлять 24 боксери з усіх вагових категорій. Можливо виступити зможуть не всі із-за відсутності певних категорій. Але, як каже тренер з боксу нашого клубу Абдураім Ташиєвич Рискулов – «Ми маємо бути кожної хвилини настроєні на змагання, завжди бути фізично та морально готовими до боїв у рингу…»

Шановні мешканці громади Білогородки та Шевченкове – просимо вас активно підтримати наших спортсменів. Їм буде дуже приємно відчувати за своєю спиною потужну підтримку своїх односельчан. А суботні вихідні можна якраз провести з подвійним задоволенням: підтримати спортсменів та побути на свіжому весняному повітрі, і до того ж, можна вволю накричатися, підтримуючи своїх.
До зустрічі на стадіоні «Зеніт» у місті Боярка!

Попередній

Народного Депутата України від 95 Виборчого округу - ГАВРИЛЮКА Михайла Віталійовича - проведе прийом громадян .

Наступний

Погоджено з приймальниками вторинної сировини запровадити виїзні прийоми сортованого сміття