widget will appear here

Білогородська сільська рада

Численні дослідження і тести показали, що у прихильників пінг-понгу відмінна реакція, а сам процес гри зміцнює серцево-судинну систему спортсмена. 3 листопада відбувся вже другий турнір з настільного тенісу в с. Білогородка. В Будинку культури зібралося близько 30 дітей: боксери клубу «Олімп 5», учні Білогородських ЗОШ №1 та ЗОШ №2. Хтось вперше тримав ракетку, хтось вже справжній професіонал в цій справі, а хтось просто прийшов цікаво провести час.

Головними суддями турніру були: Абдураім Рискулов, відомий в Україні тренер з боксу і майстер спорту України, а також В’ячеслав Воловик, керівник Комунального підприємства «Спортивний клуб «Арт – Спорт» та Юлія Очеретнюк, депутат Білогородської сільської ради.

Усі учасники турніру з тенісу отримали винагороду – смачний шоколадний батончик, а також грамоту за участь. Переможці турніру були нагороджені золотими, срібними та бронзовими медалями.

Переможцями стали:

І місце (золота медаль)  – Заремба Дмитро, Нумерований Андрій, Лукін Максим, Криптан Захар.

ІІ місце (срібна медаль) – Маковей Ростислав, Терещенко Карина, Ярошенко Анастасія, Бондаренко Сегрей.

ІІІ місце (бронзова медаль) – Вечеря Вікторія, Проценко Дмитро, Кадькаленко Аліна.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”42″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

01 листопада 2017 року у дні шкільних канікул відбувся шаховий турнір серед школярів села Білогородки та міста Боярки

Наступний

Депутатські будні. Вячеслав Воловик, депутат Білогородської сільської ради, виборчий округ № 11