widget will appear here

Білогородська сільська рада

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці сіл Білогородка та Шевченкове інформуємо вас про те, що 30.08.2017 о 09:00 ранку відбудеться планове засідання комісії з питань управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

На порядок денний комісії та на розгляд громадськості виноситься питання щодо внесення змін до детального плану зблокованої житлової забудови по вулиці Князя Володимира в селі Білогородка.

Запрошуємо всіх жителів нашої громади на засідання комісії.

Шановні мешканці села, долучайтеся до обговорення цього питання для врахування громадських інтересів жителів с. Білогородка.

Засідання відбудуться    30 вересня 2017 початок о 09.00 в приміщенні Білогородської сільської ради за адресою : вул. Володимирська, 33 с. Білогородка.

Пропозиції та Довідки стосовно цього питання приймаються за тел. (04598) 77-3-47, 77-2-67.

Детальний план території  зблокованої житлової забудови в с. Білогородка

 

 

Попередній

ФЕСТИВАЛЬ "РОДИНА" - СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА САМОБУТНОСТІ УКРАЇНЦІВ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ

Наступний

30.08.2017 - засідання комісії з питань управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку