widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

31 березня у приміщенні молодіжного центру ( клуб с. Шевченкове) відбувся святковий концерт до Дня Весни

О 16:00 розпочала святковий концерт Марія Алейнік піснею «Дивна Квітка». Після якої на сцені з’явилися наші чарівні ведучі Володимир та Кристина зі словами:

«Сьогодні наше свято присвячується святу весни і кохання, святу ніжності та краси, святу – жінки. Шановні гості, так склалися обставини, що жіноче свято нам доведеться святкувати з запізненням, бо весна до нас не поспішала але нарешті прийшла весна»

 

Після цих слів запросили на сцену Юру Ткаченко і Анастасію Фещенко, які привітали присутніх теплим, весняним віршом та своїми піснями.

Також до привітань приєднався танцювальний колектив «Калиновий цвіт», які розважали своїми танцями гостей свята та дарували їм гарний настрій.

Вітали жінок, дівчат та усіх присутніх і наш Білогородський вокальний колектив «Калинонька». Гостям так сподобався спів, що вони довго аплодували, та не відпускали вокальний колектив «Калинонька» зі сцени, а з залу лунало – “На біс!”

Порадувала присутніх і переможниця районного конкурсу читців, Ярослава Сердюк, віршом Тараса Шевченка «Плач Ярославни», яка зайняла 2 місце на конкурсі.

Також лунало багато пісень про матусь та бабусь, вірші про весну та сонечко. Так гарно, зворушливо та затишно закінчився чудовий весняний концерт. І гості з гарним настроєм розійшлись по своїх домівках.

Повне відео та фото з концерту можна подивитися нижче

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”63″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

https://youtu.be/Tc-08Vydd5A

Попередній

РОЗІРВИ КОЛО: ЗУПИНИ НАСИЛЬСТВО! Телефони безкоштовної національної "гарячої лінії" - 8 800 500 335 або 386 ( з мобільного - безкоштовно)

Наступний

Що таке первинна і вторинна правова допомога?