widget will appear here

Білогородська сільська рада

Щороку в Україні проходять чемпіонати з боксу серед жінок, і цей рік не виняток. З 6 по 11 лютого у Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок в якому прийняли участь наші юні спортсменки.

Змагання відбулись в міському палаці культури «Текстильник» на ринзі, який було встановлено на сцені, розпочався Чемпіонат України з боксу серед жінок (еліта, молодь, юніорки, дівчата). Всього до Рівного з’їхалися позмагатися 22 команди – це 241 учасниця з усієї України. Загалом змагання відбувались у чотирьох вікових групах в кожній з яких по 10 вагових категорій.

Серед яких приймали участь та представляли Білогородку наші односельчанки:

  1. Гайдай Ірина – 2005 р.н.;
  2. Кадькаленко Аліна – 2004 р.н.;
  3. Кристіна Яна – 2003 р.н.;
  4. Ярошенко Анастасія – 2004 р.н..

Ярошенко Анастасія та Кадькаленко Аліна привезли з турніру бронзові медалі. Суперниками дівчат були спортсменки з Києва, Івано-Франківської та Запорізької області.

«Ця перемога є дуже великим результатом в історії Білогородського бокса. Наполеглива праця, важкий шлях до перемоги та любов до спорту юних спортсменок не залишились непоміченою.» Говорить тренер боксерського клубу «Олімп – 5» –  Абдураім Ташиєвич Рискулов.

Поїздка та проживання спортсменок відбулась за підтримки Білогородської сільської ради, голови Білогородської ради Максима Анатолійовича Зуєва, ЖК «Білий Шоколад», комунального підприємства Спортивний клуб “АРТ СПОРТ”, директор В’ячеслав Іванович Воловик. Змагання в Рівному проводили міністерство молоді та спорту разом з федерацією бокса  за підтримки депутата Рівненської міської ради Олександра Нестерука.

Фото звіт від Абдураім Ташиєвич Рискулов

 

Попередній

ГРАФІК роботи прямих телефонних ліній у Київській обласній державній адміністрації за участю керівництва облдержадміністрації на 2018 рік

Наступний

Рішення №224, 293, 325 Про затвердження ставок по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік та встановлення додаткових пільг з податку на нерухоме майно, що перебуває у власності релігійних організацій України.