БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Бучанського району Київської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 28 квітня 2021 року                  с. Білогородка                                     № 73

Про завершення опалювального
сезону 2020-2021 років на території
Білогородської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, які надають послуги з централізованого опалення на території Білогородської територіальної громади завершити опалювальний сезон 2020-2021 років та припинити постачання теплової енергії з 30 квітня 2021 року.

2. Відключення закладів соціальної сфери Білогородської територіальної громади від постачання теплової енергії проводити згідно заяв керівників таких закладів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства та приватизації.

В. о. сільського голови                                                                    М.М. Гапич

Розпорядження №73 про завершення опалювального сезону 2020-2021 років на території Білогородської територіальної громади

Попередній

Чисті села – охайна громада: хроніки весняного прибирання 5 (ФОТО)

Наступний

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад