widget will appear here

Білогородська сільська рада

Продуктивна сесія Білогородської сільської ради. Вчора, 20 квітня, після тривалої перерви депутати розглянули та ухвалили 56 рішень порядку денного.

Зокрема, внесені зміни до Програми «Громадський бюджет» на 2021-2027 роки. Приймання заявок мало розпочатися 1 травня. Втім через чинні карантинні обмеження навчання експертної групи Білогородської сільської ради та авторів проектів відбудеться в період із 5 до 15 травня.

Тому оновлено графік реалізації Програми «Громадський бюджет» – приймання заявок розпочнеться 20 травня. Про загальні зміни щодо строків етапів подавання та розгляду заявок буде оголошено у спеціальному повідомленні.

Важливим рішенням сесії стало затвердження Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Білогородської територіальної громади. Знову ж таки, через карантинні обмеження графік проведення конкурсу зазнав змін.

Звертаємо увагу, що офіційне приймання конкурсних робіт триває з 21 до 25 квітня 2021 року, а голосування відбудеться 27-29 квітня на сторінці Білогородського сільського голови Антона Овсієнка.

Також під час сесії було ухвалено низку програм, важливих для розвитку громади:

 • Про затвердження Програми захисту населення і територій Білогородської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки.
 • Про затвердження Програми інформатизації Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 • Про затвердження Програми захисту населення і територій Білогородської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки.
 • Про затвердження Програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період 2021-2025 роки.
 • Про затвердження комплексної цільової програми розвитку та реформування житлово-комунального господарства Білогородської сільської ради на 2021-2025 роки.
 • Про затвердження Програми розробки містобудівної документації на території Білогородської сільської ради на 2021 рік.

З урахуванням викликів, які, зокрема загострила пандемія, на території громади створено спеціалізоване формування «Притулок для осіб, які постраждали від насильства «Довіра» Комунального підприємства «Управління соціальними об’єктами» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

Також працюватиме мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Із решти рішень виокремимо:

 • Про надання згоди на підписання Меморандуму про співпрацю з Університетом державної фіскальної служби України.
 • Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
 • Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної  документації «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Барвінок» на вул. Олександра Саєнка, 34а, с. Білогородка, Києво-Святошинський район, Київської області» 2017 року виготовлення.
 • Про відзначення ветеранів, вдів/вдівців та дітей Другої світової війни до Дня перемоги.
 • Про виділення коштів на придбання автобусів для обслуговування мешканців територіальної громади Білогородської сільської ради.

Також депутати звернулися до Президента України та Кабінету міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та зриву вакцинації, а також щодо створення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених фактів.

Проведенню сесії, як і зазвичай, передувала напружена підготовча робота, що сприяло злагодженому та конструктивному проведенню пленарного засідання.

Попередній

Толока 24 квітня: повна карта локацій генерального прибирання

Наступний

Обгрунтування по закупівлі UA-2021-04-19-003646-b