widget will appear here

Білогородська сільська рада

8 травня в Будинку культури с. Білогородка відбувся Вечір пам’яті – «Я тебе ненавиджу, війна!» з нагоди Дня пам’яті та примирення й перемоги над нацизмом.

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуємо живих героїв тих днів, згадуємо загиблих.

Цього дня в залі Будинку культури зібрався повний зал глядачів, як жителів громади села, так і ЗОШ I-III ступенів № 1 на чолі з директором – Миколою МАЗУРОМ.

Перед будинком культури, у затінку квітучих каштанів зручно вмостилися члени духового оркестру “ГАРМОНІЯ” під керівництвом – Василя ШУЛЯКА. Вони виконували пісні, що звучали в ті далекі буремні роки війни. 

Вечір пом’яті підготували силами художньої самодіяльності, колективів Будинку культури та учнів ЗОШ I-III ступенів № 1.

Вечір розпочав славетний Народний аматорський хор «Княжа вольниця» під керівництвом, заслуженого працівника культури України, Петра АНДРІЙЧУКА.

Основну художню композицію, яка червоною ниткою пройшла через увесь вечір, стала постановка «Я тебе ненавиджу, війна» у виконанні ансамблю «Дивоцвіт». Дівчата-листоноші, у військовій формі, витягли з сумки фронтові листи-трикутники та читали обпалені війною слова про біль, втрати, страждання того покоління випускників 1941 року… Вони ж виконали для глядачів пісню-композицію «Нам потрібне мирне небо»!

Глядачі слухали пісні у виконанні співачки нашої громади – Марії АЛЄЙНІК.

Ведучі говорили: «Сьогодні День пом’яті та скорботи. Вклонімося усім полеглим, схилимо голови у журбі й задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом’янімо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни…» Учні поклали квіти до пам’ятника полеглих у боях.

На сцені виконували композицію «Молитва» хореографічний колектив «Україночка», художній керівник Наталка ЗІНЧЕНКО.

Наймолодший колектив нашої громади хореографічний колектив «Іграшка» під керівництвом Світлани ГОЛЯЧЕНКО, виконав композицію «Над Україною».

У кінці на сцену знову вийшли всі учасники вечора пам’яті та разом із присутніми в залі, під їх бурхливі оплески стоячи підспівували пісню «Єднаймося, люба родино!»

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Попередній

Печений Микола Миколайович, Герой Радянського Союзу. В його честь названо одну з вулиць в с. Шевченкове і встановлено пам'ятну дошку.

Наступний

Урочисті мітинги та вітання ветеранів 9 травня 2018 року в с. Білогородка та Шевченкове