widget will appear here

Білогородська сільська рада

Національна служба здоров’я України повідомляє.

Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради “Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання”  буде проводити прийом за участі профільних спеціалістів, які  нададуть громадянам консультації з профілактики психічних захворювань, алкогольної та наркотичної залежності, головного болю, судомних нападів, неврозів, скарг на безсоння, погіршення настрою тривалий час, дратівливість тощо.

Місце проведення прийомів: амбулаторія Білогородської сільської ради (з лівого входу від центрально)
День проведення прийомів: 9 жовтня 2020 року
Час проведення прийомів: з 10:00  до 15:00 години дня
Прийматимуть спеціалісти: психолог, психіатр, нарколог
Вартість прийому спеціалістів: Безкоштовно

З питань запису та консультацій до спеціалістів звертатися за телефоном:

(271) 3-19-03 (психіатрія); (271) 3-19-03 (наркологія);
Email: glevakha@gmail.com
Або до куратора виїзних прийомів проекту – +38 096 342 99 48, Тетяна Василівна ГРУЦЬ, психолог

Інформація про заклад та напрямки діяльності медичного закладу


КНП КОР “ОПНМО” розташовано в смт Глеваха, Васильківського району, Київської області в 12 км від столиці. Зручні види сполучення: електричка, маршрутне таксі.

Сучасні 1-3 поверхові корпуси вміщують 1010 ліжок для хворих психіатрично-наркологічного профілю. Всі відділення після капітального і косметичного ремонту мають сучасний інтер’єр, затишні куточки для відпочинку хворих, оздоблені квітами.

Територія закладу займає 26 гектарів з облаштованими майданчиками для прогулянок хворих. Багато зелених насаджень, квітів, якими вкриті клумби, з ранньої весни до пізньої осені.

Висококваліфіковані лікарі, привітний, турботливий середній та молодший персонал нададуть консультативну і лікарняну допомогу, нагляд всім, хто цього потребує.

Всі психіатричні відділення забезпечені медичним персоналом: завідувачі, лікуючі лікарі, середній, молодший персонал, психологи, соціальні працівники.

КЗ КОР «ОПНМО» є багатопрофільним лікувальним закладом, має вищу атестаційну категорію, є методичним і лікувально-діагностичним центром Київської області з питань психіатричної допомоги населенню.

Принцип обслуговування людей з психічними розладами бригадно – територіальний, за кожним відділенням закріплені окремі райони, але хворі можуть лікуватися у інших відділеннях загально- психіатричного профілю за власним бажанням.

До складу лікарні входять :

загально – психіатричні відділення ( жіночі та чоловічі), де лікуються хворі з гострими та підгострими психічними розладами;

відділення межових станів для чоловіків і жінок, де лікуються хворі з розладами нервово – психічної діяльності, які не досягають психічних станів, тривалість лікування від 15 – 30 діб;

геронтологічне відділення для осіб похилого віку чоловіків і жінок, які потребують догляду і лікування психічних захворювань і розладів соматичної сфери. Тривалість лікування 15 – 60 діб;

нейрохірургічне відділення для лікування чоловіків і жінок хворих на епілепсію, де при необхідності проводиться нейрохірургічне втручання. У відділенні працюють високо досвідчені оперуючи нейрохірурги, завідує відділенням кандидат медичних наук;

відділення для лікування хворих з психічними розладами та туберкульозом для чоловіків і жінок;

інфекційне відділення для лікування психічно хворих з інфекційними хворобами чоловіків і жінок.

У відділеннях працюють високо кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії та лікарі – консультанти ( терапевт, невролог, окуліст, хірург, гінеколог, лор – лікар, стоматолог, фтизіатр, інфекціоніст, дерматовенеролог)

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №253 від 06 жовтня 2020 року про проведення позачергової сесії Білогородської сільської ради

Наступний

На вулицях с. Білогородка та Шевченкове - проходить впровадження системи роздільного збору сміття: пластику, склопосуду, паперу.