widget will appear here

Білогородська сільська рада

Зуєв Максим Анатолійович вітає старійшину Білогородської громади Олександра Потаповича Юденка з 90-річчям

90-річчя з Дня народження одного зі старійшин Білогородської громади – Олександра Потаповича Юденка, 20 квітня 1927 року народження.

«Шановний Олександре Потаповичу!
Прийміть наші щирі, сердечні вітання з нагоди Ювілею!
Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра, достатку, і невичерпної енергії на многії благії літа!»
З такими словами звернувся до ювіляра Білогородський сільський голова, який приїхав привітати Олександра Потаповича від імені адміністрації громади села зі святом.
Коли ми з представниками адміністрації району – КОШИК Артем Леонідович, перший заступник Києво-Святошинської районної адміністрації та Білогородський сільський голова – Зуєв Максим Анатолійович, прийшли в гості до ювіляра – в його очах з’явилися щасливі тремкі живинки.
Хата чисто прибрана, на столі гарна вишита скатертина, заставлена тарілками з бутербродами та солодкими напоями. Нас чекали. І навіть те, що ювіляр разом з родиною готувалися зустріти гостей, хвилювання та радість відчувалися. Хвилювання від того, чи приїдуть – обіцяли ж? І радість – гості в хаті, їм тут завжди раді!
Олександр Потапович підтягнутий, в охайному одязі сидіть на місці голови сім’ї, як кажуть, на покуті (почесному місці). Красиво оздоблена кухня лозовим прутом у старовинному стилі, люстра з верболозу, дерев’яні розписні тарілки. Гарно. Затишно. Красиво.
Від Олександра Потаповича віє Добром, а з доброю людиною – приємно спілкуватися, така людина дарує радість, тепло, затишок і приємну посмішку…
Згадували про минуле, він розповідав про своє життя, наповнене повсякденними трудовими буднями, як він каже. Але, виходить, що ці будні були не просто буденними, а – героїчними. Держава гідно оцінила їх, ті трудові будні, нагородивши найвищими нагородами: Орденом Леніна та Орденом Трудового Червоного Прапора, багатьма іншими ( вісім орденів та медалей за трудову доблесть)
Нині, він пенсіонер. На заслуженому відпочинку. Не дивлячись на роки, – 90 за плечима, він почувається в доброму гуморі, в ясному розумі, розсудливий, говіркий, веселий…
Проводжав нас до воріт, як водиться і прийнято в українських родинах доброму господарю, провести гостей за ворота щоб поверталися ще…
А в саду цвіте черешня, вітає свого господаря-ювіляра з Днем народження рясним цвітом, дарує радісні смішинки кожною пелюстко…
Ми приєднуємося до вітань з нагоді 90-риччя та бажаємо міцного, міцного, міцного Здоров’я! Ваші односельці, Ваші друзі, Ваші близькі, колеги по роботі, громада села Білогородка!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”12″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”5″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Попередній

ФОТОГАЛЕРЕЯ, нагородження юних футболістів «ФК Білгород СІТІ» та вручення футбольної форми 20 квітня 2017 року.

Наступний

Народного Депутата України від 95 Виборчого округу - ГАВРИЛЮКА Михайла Віталійовича - проведе прийом громадян .