widget will appear here

Білогородська сільська рада

Сьогодні 20-й ювілейний та дуже особливий День місцевого самоврядування. Ми відзначаємо його історичними днями формування об’єднаних громад.
Щодня долаємо виклики перехідного періоду та водночас плануємо стратегію розвитку нової спільної громади. Бачення майбутнього дає наснагу для подолання ускладнень сьогодення, підтримує в прийнятті непростих рішень.
Щиро вітаю колег, однодумців та всіх, хто вже бере участь та ладний завзято працювати задля добробуту, втілення сміливих ініціатив та інновацій.
Зичу всім нам здоров’я, сил, натхнення та мудрості для звершення сміливих планів. Разом перетворимо виклики на можливості, вирішимо спільні та особливі проблеми всіх сіл Білогородської громади.
Доведемо, що децентралізація – одна з найбільш вдалих і прогресивних реформ в Україні. Кожен матиме змогу зробити внесок у розбудову успішної, заможної, інноваційної громади.
Кожен мешканець відчує позитивний вплив перетворень, а громада розквітне як самодостатня та успішна. Зі святом!
Попередній

Антон Овсієнко, Білогородський сільський голова, привітав захисників і захисниць із Днем Збройних сил України

Наступний

Фахівці Державної установи Вишневський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошують на безоплатну консультацію