widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

Антон Овсієнко – Білогородський сільський голова

ОВСІЄНКО АНТОН МИХАЙЛОВИЧ

Білогородський сільський голова Антон Овсієнко

25 жовтня 2020 року на чергових місцевих виборах був обраний Білогородський сільський голова Антон Овсієнко. Понад 50% виборців, які взяли участь у голосуванні, підтримали кандидатуру чинного голови десяти сіл.

Нові адміністративні одиниці в Україні утворені згідно з реформою місцевого самоврядування. Провідна мета перетворень – децентралізація та набуття реальних функцій управління громадами.

«Об’єднана громада має бути фінансово незалежною, сама ухвалювати рішення щодо розвитку інфраструктури, соціальної сфери, культури та дозвілля. Це можливо, коли є чітка програма дій, глибоке знання територій і питань, які потребують вирішення»

Біографія Антона Овсієнка

Антон Михайлович Овсієнко народився 25 квітня 1979 р. на Київщині. У 1996 році закінчив Петрівську загальноосвітню школу.

Має чотири вищі освіти. У 2005 році здобув кваліфікацію юриста в Київському юридичному інституті МВС України. За чотири роки закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю – «Управління містом та селом» і здобув ступінь магістра.

У 2011 році завершив навчання на факультеті «Фінанси» в Полтавському університеті економіки та торгівлі й здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів. У 2017 році в цьому ж виші здобув диплом за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці».

Має чималий управлінський досвід. До першого обрання сільським головою у 2010 році дев’ять років обіймав керівні посади у фінансових та страхових компаніях столиці. До того працював старшим державним виконавцем Києво-Святошинського районного відділу Київського обласного управління юстиції.

Одружений. Має двох дітей: сина та доньку.

«У нашій Білогородській ОТГ немає великих та маленьких сіл, великих та маленьких проблем. На нас чекають важливі рішення та справжні перетворення, які позитивно вплинуть на життя кожного мешканця»

Досвід обрання

До обрання на нову посаду Антон Овсієнко 10 років був головою Святопетрівської сільської ради. За час його головування село докорінно змінилося, і це позначилося на електоральних симпатіях.

У 2010 році Антон Овсієнко обирався на прохання односельців та здобув понад 60% голосів. За п’ять років, у 2015-му, за нього проголосували вже 88% мешканців Святопетрівського, які взяли участь у місцевих виборах.

Реальні здобутки та висока підтримка мешканцями громади дали право та змогу балотуватися на нову посаду – голови Білогородської сільської ради, яка після реформи місцевого самоврядування складається з 10 сіл: Білогородка, Шевченкове, Святопетрівське, Гореничі, Лука, Гнатівка, Стоянка, Музичі, Неграші, Бобриця.

Весь час передвиборчої кампанії Антон Овсієнко щодня спілкувався з мешканцями, провів майже 300 зустрічей, під час яких представив чітку програму дій на посаді голови.

Реальні здобутки за 10 років головування у Святопетрівському зумовили успіх на виборах. За Антона Овсієнка проголосували понад 50% мешканців, які взяли участь у виборах.

Високий рівень довіри зумовлює відкриту та прозору роботу Білогородської сільської ради. Тому за всіма питаннями до створення спеціалізованих гарячих ліній звертайтеся через офіційну сторінку голови в Фейсбуці: Антон Овсієнко – Білогородський сільський голова.