widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».

Мета даної кампанії – викликати в нас, українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо під час війни, а також пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії.

Пропонуємо ознайомитися з серією інформаційних матеріалів, а саме п’ять сюжетів – «Чому важливо берегти себе»:

Бережи себе, бо у твоїй пам’яті ще так багато місця для нового (мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень)


Бережи себе, бо ти важлива частинка всесвіту (більшість хімічних елементів, з яких ми складаємося, утворювалися в зорях протягом мільярдів років. Кожен та кожна з нас — частинка космосу, яка може зробити цей світ кращим)


Бережи себе, бо твоя ДНК – унікальна (наші ДНК відрізняються лише на 0.1%, але цього достатньо, щоби колір очей, характер та наші смаки були унікальними)


Бережи себе, бо ти такий важливий для України, як еритроцити – для крові (вони переносять кисень від легень до кожної клітинки в організмі і підтримують наше життя)


Бережи себе, бо твої очі мають побачити ще так багато краси (людське око може розрізняти близько 10 мільйонів кольорів. Цього вистачить, щоби намилуватися красою української природи — від Актівського каньйону до Карпатських лісів)

Детальніше ознайомитися із кампанією можна тут: https://berezhy-sebe.com/  

Зберігайте собі інформаційні матеріали та надсилайте їх рідним та близьким, щоби всі знали наскільки ми, українці, унікальні та чому дуже важливо берегти себе.

Попередній

РІШЕННЯ 34 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ ВІД 1 ГРУДНЯ 2022 РОКУ

Наступний

РІШЕННЯ 35 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ ВІД 6 ГРУДНЯ 2022 РОКУ