widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

У середу, 6 липня, з 10:00 в амбулаторії села Білогородка відбудеться безкоштовне приймання мешканців нашої громади лікарями, зокрема терапевтом та гінекологом.

Таке приймання організовується Громадською організацією «Українська медична місія» за підтримки UNFPA, за що ми їм дуже вдячні.

Населення Київської області є постраждалим в наслідок бойових дій, що проходили на території області з початку російської агресії проти України. Жінки та діти є найбільш вразливі версти населення у такій ситуації. В рамах проєкту надається медична кваліфікована допомога, в першу чергу, цієй категорії населення.

Також організація може робити обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом, тестування на ВІЛ/СНІД, сифіліс, гепатити В та С.
До терапевтичного огляду наявна можливість перевірити рівень глюкози, гемоглобіну тощо. Але такі види обстеження проводяться у спеціальних медичних закладах.

Громадська організація «Українська медична місія» співпрацює з міжнародними партнерами, зокрема з Фондом народонаселення ООН, надалі ЮНФПА, вони організували мобільні бригади висококваліфікованих фахівців-медиків, до складу яких входять лікарі акушери-гінекологи, сімейні лікарі, терапевти чи педіатри.

Бережіть себе та будьте здорові!

Попередній

«ДВА ПРАПОРИ - ОДНА ПЕРЕМОГА»: ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРАПОРУ КРИМСЬКИХ ТАТАР

Наступний

РІШЕННЯ № 839 Про встановлення ставки зі сплати земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання на 2023 рік