widget will appear here

Білогородська сільська рада

Білогородка. День Незалежності України.

Для Білогородців, як і всіх українців, свідомих та активних громадян своєї Вітчизни, День незалежності — довгоочікуване свято, яке вони чекали з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії. Кожен громадянин проявляє гордість за українське походження.

У Білогородкці також, зазвичай, як і всій Україні подаровано офіційні вихідні дні на честь святкування Дня незалежності, що спонукає ще більше любити це свято. Крім того, це ще одна чудова можливість одягти вишиванку, провести час у колі друзів за смачними стравами української національної кухні.

В будь-якому разі День незалежності — свято, яким українці пишаються та вітають один одного.

Цього дня біля Будинка культури близько 16 години почали збиратися жителі місцевої громади, багато у військовій формі, орденоносці з дітьми, дружинами, мамами, батьками…

Саме цього дня Білогородський сільський голова – Максим Анатолійович Зуєв перед всіма односельчанами, які прийшли святкувати, мав озвучити рішення Білогородської сільської ради, що було прийнято на черговій сесії всіма депутатами – одноголосно.

Поки чекали призначеного часу на лавках біля сцени, небо затягнули дощові хмари. Проводити заходи під дощем не зовсім приємно. Тому було прийняте рішення всім, хто зібрався, перейти в зал засідань Білогородської сільської ради. Хоч тісно але в затишно і в теплі.

Так розпочалося святкування 26-ї річниці Незалежності України. Сьогодні новини для всіх Учасників Ато, які проживають у селі Білогородка і є членами Білогородської громади, були приємними. Максим Анатолійович привітав всіх, хто зібрався в залі та хто помістився в коридорі з Днем Незалежності теплими словами подяки за ратний подвиг односельчан з якими разом ходять одними вулицями, працюють, дихають одним повітрям. «Всі ви, – сказав він, – не шкодуючи себе пішли захищати Вітчизну в тяжкий час, коли ворог підступно напав на Україну. Батьківщина, кожен з нас, вдячні вам за ваш героїзм і високо цінуємо те, що ви зробили і продовжуєте робити для нас». І ще багато теплих та приємних слів вдячності прозвучало з вуст Білогородського сільського голови.

І, найголовніше, що наша громада не тільки словами висловлює подяку своїм захисникам, а й приймає рішення про вручення кожному суттєвих подарунків у вигляді земельних ділянок.

Далі Максим Зуєв зачитав список учасників АТО (анти-терористичної операції) по Білогородській сільській раді, які отримали оригінал Витягу з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку та рішення Білогородської сільської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність 24.08.2017 року.

Ось список з прізвищами учасників АТО, які захищали Вітчизну у сьогоднішній війні з Росією в зоні АТО, що отримали земельні ділянки у власність, цей приємний подарунок.

 1. Покришов Іван Леонідович
 2. Наконечний Андрій Васильович
 3. Бублій Олександр Миколайович
 4. Сидорук Віталій Анатолійович
 5. Ігнатенко Юлія Михайлівна
 6. Рябенко Сергій Васильович
 7. Туров Євген Васильович
 8. Житкевич Віктор Анатолійович
 9. Бондарук Євген Володимирович
 10. Закалюжний В’ячеслав Борисович
 11. Зінченко Олег Миколайович
 12. Верховецький Віталій Анатолійович
 13. Курченко Андрій Володимирович
 14. Мельниченко Олег Олегович
 15. Устінов Сергій Володимирович
 16. Дятлов Артур Анатолійович
 17. Хмара Юрій Михайлович
 18. Незенко Юрій Олегович
 19. Бричок В’ячеслав Миколайович
 20. Піскунов Олександр Федорович
 21. Арсененко Сергій Васильович
 22. Лісовий Олег Андрійович
 23. Малюга Ярослав Володимирович
 24. Сташевський Віталій Григорович
 25. Венгер Руслан Васильович
 26. Шевчук Роман Миколайович
 27. Петраш Євген В’ячеславович
 28. Мельниченко Ігор Васильович
 29. Патлаченко Юрій Іванович
 30. Братко Денис Анатолійович
 31. Кудояр Олександр Григорович
 32. Котов Валентин Володимирович
 33. Дьяченко Андрій Олександрович
 34. Речич Сергій Миколайович
 35. Шутун Богдан Олександрович
 36. Круценко Юрій Анатолійович
 37. Корнієнко Роман Григорович
 38. Ходаківський Володимир Васильович
 39. Перегон Юрій Васильович
 40. Гуков Роман Павлович
 41. Івченко Сергій Миколайович
 42. Крупенко Ігор Миколайович
 43. Погребиський Ярослав Вікторович

Він викликав учасників АТО, що біли присутні в залі з цього списку, та особисто вручив Рішення про виділення земельної ділянки. Присутні кожного вітали зі святом та отриманням цього вагомого подарунка оплесками.

Після закінчення урочистої церемонії вітання та вручення Рішень про землю, люди зібралися біля карти з генеральним планом  території села Білогородки та Шевченкове щоб детальніше роздивитися те місце, де йому виділили земельний наділ.

І дуже приємно, що не розтягуючи справу у довгий ящик, Білогородський сільський голова організував швидку реєстрацію документів вже в цю суботу. 

З цим “Рішенням” документом Вам потрібно прийти в суботу 28.08.2017 року в приміщення Білогородської сільської ради, де буде здійснюватися разовий безкоштовний прийом документів для реєстрації прав власності. Після реєстрації Вам буде видано документ який свідчитиме про право власності на земельну ділянку.

При собі потрібно мати обов’язково копію паспорта, ідентифікаційний код та посвідчення учасника АТО. На прийом потрібно прийти саме власнику виділеної ділянки або особі з нотаріально посвідченим дорученням від вас.

Якщо в суботу ви не зможете з якихось причин прийти на цей прийом – ви зможете прийти та зареєструвати своє право на землю в приймальні дні в будь-яку середу.

Свято продовжилося біля Будинка культури села Білогородки. Його працівники приготували для своїх гостей, мешканців громади чудовий святковий концерт, який розпочався о 17 годині…

Відеозвіт про вітання Учасників Ато дивіться пізніше…

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”27″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ. (Громадські слухання). Проекту розроблення містобудівної документації житлової садибної забудови по вул. Лисенка, 1 в с. Білогордка

Наступний

23 серпня, в середу, 2017 року у місті Бородянка відбувся боксерський турнір, присвячений 26-ій річниці Незалежності України.