widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

З метою впровадження превентивних заходів з 31 січня 2022 року до 14 лютого 2022 року у Білогородській сільській раді застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи. Наразі 70% працівників перебувають на лікарняному з офіційно підтвердженим COVID-19.

Тому задля убезпечення відвідувачів від ризику зараження та захворювання й через відсутність спеціалістів на робочих місцях доступ до сільської ради максимально обмежується.

Відповідне рішення прийнято на підставі протоколу засідання комісії Білогородської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.01.2022 року, з урахуванням листа КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогородської сільської ради від 28.01.2022 року №62 та доповідної записки відділу бухгалтерського забезпечена та кадрового обліку Білогородської сільської ради.

До 14 лютого приймання посадовими особами скасовано

З 31 січня до 14 лютого приймання громадян спеціалістами Білогородської сільської ради щодо отримання довідок та ЦНАПу здійснюється виключно за попереднім записом. Контактна інформація та графіки приймання – в інфографіці:

Як прйматиме громадян Білогородський сільський голова Антон Овсієнко

Для скорочення кількості контактів та дотримання карантинних норм у цей період Білогородський сільський голова Антон Овсієнко прийматиме громадян ОНЛАЙН щосереди з 9.00 до 13.00 за попереднім записом за тел. +380989608150 (за допомогою платформи Google Meets)

Порядок запису на онлайн-приймання:

  • Заповнити Google-форму https://forms.gle/4D3D3VWSXJZNU6x77. Після реєстрації з вами зв’яжеться відповідальна особа та повідомить час.
  • У день приймання перевірити пошту та в призначений час перейти за запрошувальним посиланням у браузері або мобільному додатку.

Звертаємо увагу, що приймання громадян спеціалістами відділів і структурних підрозділів Білогородської сільської ради відбувається за умови:

  • наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування установи), 
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, 
  • негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного застосунку Порталу «Дія».

Підстава: розпорядження Білогородського сільського голови №17 від 28 січня 2022 року, постанова Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09 грудня 2020 року.

Попередній

Увага! Семінар для підприємців: «Актуальні питання використання РРО та ПРРО»

Наступний

Про розгляд депутатського звернення депутата Верховної Ради України Горобця Олександра Сергійовича