widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Оголошення

Білогородська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів.

Для державних реєстраторів, крім вимог, передбачених Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування , «Про державну службу» та іншими законами України, встановлюються такі вимоги:

стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно  та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в порядку  здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Необхідні документи:

заява про участь у конкурсі; особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; копії документів про освіту, копії паспорта,  ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), трудової книжки; декларація про доходи за минулий рік; 2 фотокартки розміром 4х6 см; заява та письмова згода на проведення спеціальної перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади»; письмова згода на обробку персональних даних.

Термін подачі документів:

30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про запобігання корупції”, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та інших законодавчих актів України.

Документи приймаються:

за адресою: с. Білогородка  Києво-Святошинського  району Київської області, вул. Володимирська, буд. 33, каб. № 8  (тел. 0674218317).

Попередній

Білогородська сільська  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста виконавчого комітету Білогородської сільської ради (фахівця з публічних закупівель)

Наступний

Відкриття приватного дитячого садочка "Вінні Пух" - квітень 2020 року