widget will appear here

Білогородська сільська рада

Боксер -Дубель Дмитро – 2002 р. н. та тренер з боксу – Абдураім Ташиєвич Рискулов.

29 квітня, в суботу, 2017 року на стадіоні «Зеніт» у місті Боярка пройшов «Відкритий районний турнір з боксу», присвячений 80-тиріччю з Дня народження Києво-Святошинського району. Більше восьми команд взяли участь у Першому турнірі з боксу. Серед них були і наші боксери з Білогородського спортивного клубу «Олімп-5» на чолі з його незмінним тренером – Абдураімом Ташиєвичем Рискуловим. 
24 юних спортсмена вранці (0 9 годині) зібралися в центрі Білогородки для виїзду на змагання. В місті Боярка, на стадіоні, вже зібралися в такий ранній час і інші команди для звичної для боксерів процедури – зважування та оформленням страхових полісів. 
Сьогодні не буду детально розписувати про всі подробиці цього дня. Про це ми розповімо пізніше. Зараз поділюся радісною новиною – наша команда завоювала срібний кубок та зайняла друге місце серед інших сильних спортивних іменитих боксерських клубів району. 
УРА! Величезна шана та СЛАВА нашим юним спортсменам! Всі вони билися мужньо, достойно протистояли (інколи) навіть своїм іменитим та досвідченим суперникам.
Вісім перемог. Вісім перших місць. Вісім золотих нагород. 
Ось імена переможців, що принесли команді друге місце. Давайте разом порадуємося за них та подякуємо за перемогу, яку вони принесли в скарбничку нагород Білогородської громади. 
Ми горді за вас, дівчата та хлопці, що вибороли друге місце у цих змаганнях! 
1. Покришев Олександр – 2008 року народження.
2. Лукін Максим – 2003 року народження.
3. Дубель Дмитро – 2002 року народження.
4. Чередник Олексій – 2001 року народження.
5. Волошин Владислав – 2001 року народження.
6. Гай Володимир – 2000 року народження.
7. Бричок Артур – 1999 року народження.
8. Ткаченко Вадим – 1999 року народження.
(До слова, лише однієї перемоги не вистачило нашій команді щоб розділити перше місце з переможцем турніру – спортивним клубом з м. Вишневе.) 
Ті, хто знає їх особисто, потисніть руку та привітайте з перемогою! Хто знає їх батьків – зателефонуйте їм, скажіть теплі слова та подяку за таких славних дітей!
Робіть це частіше, робіть це завжди і вітайте з перемогами не тільки цих маленьких героїв, а і футболістів, хокеїстів, волейболістів… Чим більше дітей займається спортом, в мистецьких та творчих гуртках, тим сильнішим фізично та духовно-багатим буде наша громада! Вони, діти, – наше майбутнє!
Знайомтесь з ними, командою боксерів-переможців. Фото цього дня та відео одного бою – Дубль Дмитро – дуже складного бою з суперником, в якому він знайшов сили та вирвав перемогу.
P.S. Форма для спортсменів боксерського клубу закуплена коштом Білогородської сільської ради, і транспорт та воду для них забезпечили комунальний заклад «Спорт-Арт» та місцеві спонсори…

Попередній

29 квітня 2017 року у місті Боярка пройшов «Відкритий районний турнір з боксу»

Наступний

Громадські слухання. Зміни до житлової забудови по вул. Володимирська, 99, с. Білогородка