widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

Боксери с. Білогородка взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу серед дівчат, який проходив з 6 по 10 березня 2018 року у місті Надвірна, Івано-Франківська область.

Бокс, міжнародний турнір

Боксери с. Білогородка взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу серед дівчат, який проходив з 6 по 10 березня 2018 року у місті Надвірна, Івано-Франківська область.

У міжнародному турніри брали участь: спортсмени-боксери з Молдови, Казахстану, Туреччини та України.

Турнір проводився серед всіх вагових категорій, які були заявлені у турнірі.

Цей турнір ще мав на меті відібрати спортсменів дівчат-боксерів на чемпіонат Європи, який буде відбуватися влітку 2018 року.

В цьому турнірі брали участь дві спортсменки боксерського клубу «Олімп -5» із села Білогородка – Ірина Гайдай  – 2005 року народження та Настя Ярошенко – 2004 року народження. Ці дівчатка учениці 7-го класу ЗОШ I-III ступенів № 1, класний керівник – Якжина Олександра Михайлівна. Потрібно підкреслити, що на цих змаганнях мали право брати участь у поєдинках спортсмени не молодші 2005 року народження.

Боксери с. Білогородка взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу серед дівчат, який проходив з 5 по 10 березня 2018 року у місті Надвірна, Івано-Франківська область.

З київської області у цих міжнародних змаганнях брали участь 6 дівчаток-спортсменів: одна учасниця з м. Бориспіль, дві прекрасні юні спортсменки із нашої Білогородської громади та троє дівчат з м. Бровари.

Дівчата з Білогородки показали себе справжніми вольовими спортсменками. Наша Настя Ярошенко за підрахунком ударів у півфіналі поступилася досвідченій боксерці, яка ставала неодноразовою чемпіонкою України та мала неабиякий боксерський досвід змагань такого високого рівня. У своїй ваговій категорії вона посіла третє місце у цих міжнародних змаганнях. Це, насправді, дуже високий результат, який дає можливість Насті стати кандидатом у збірну України з боксу, а це дорога на змагання на найвищому рівні – участь у світових чемпіонатах та поїздку на Олімпіаду.

Ірина Гайдай програла призерці чемпіонату України з боксу і отримала 4 місце цих змагань. Це теж високий результат у таких престижних змаганнях, адже в них виступають тільки найсильніші дівчата-боксери, які мають досвід таких змагань і вже були переможцями. Вона ж виступала на такому високому рівні – вперше, і вже зайняла 4 –те місце. Її ім’я тепер також занесено до списку кандидатів у збірну України з боксу.

Боксери с. Білогородка взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу серед дівчат, який проходив з 6 по 10 березня 2018 року у місті Надвірна, Івано-Франківська область.
Боксери с. Білогородка взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу серед дівчат, який проходив з 6 по 10 березня 2018 року у місті Надвірна, Івано-Франківська область.

І ще дуже суттєва деталь, якщо в інших змаганнях такого рівня вони будуть перемагати та завойовувати найвищі ступені п’єдесталу – їм будуть присвоюватися чергові спортивні звання, кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту тощо. Якщо ж вони будуть представляти збірну України вже у Європейських змаганнях, їм буде присвоєно звання майстрів спорту міжнародного класу.

«Моя мрія, – каже їх тренер, майстер спорту СРСР, Абдураїм Рискулов, – я хочу підготувати їх для змагань до Олімпіади. У віці з 16-ти років вже можна брати участь у таких престижних змаганнях, як Олімпіада. Вони дуже здібні дівчата!

У нашому спортивному клубі «Олімп – 5» є ще багато таких спортсменок. Серед них і Ірина Вострікова, яка теж може представляти клуб у будь-яких міжнародних змаганнях. Але цього разу вона не змогла брати участь у цьому міжнародному турнірі із-за вікової категорії учасниць. Вона трохи молодша.

Всі спортсменки нашого клубу мають спортивний характер і не бояться труднощів та навантажень на тренуваннях.»

На запитання, як він бачить майбутнє своїх вихованок, він відповів так.

« Сучасний бокс, це не просто махання кулаками. Бокс має бути сьогодні справжнім мистецтвом. Боксер на рингу має прораховувати всі рухи, які зробить сам та передбачити дії свого суперника, як у шахах, мати тактичне мислення.

Сьогодні жіночий бокс дуже швидкими темпами розвивається у всьому світі. В тому числі в України до нього почали ставитися з повагою та розвивати цей напрямок. Все більше змагань влаштовуються у середині України на рівні міст, областей, організовують ось такі міжнародні змагання. Ось ми побачили це, що в Казахстані, Туреччині дуже сильні дівчата-боксери.

Я зовсім не згоден з тими людьми, які говорять, що бокс – це не жіноча справа! Якщо реально подивитися, то у жінок у житті, і ви з цим щоденно стикаєтеся, на виробництві та у побуті, робота тяжча ніж, навіть, у мужчин. А це тяжче та гірше, ніж бокс. Жінки наші дуже витривалі, терпеливі та вольові. Тому, я думаю, що бокс для їх організму не вплине негативно.

Подивіться, у світ життя жінок-боксерів, які ставали чемпіонами своїх країн та чемпіонками світу, Європи, ставали Олімпійськими чемпіонами, вони всі мають прекрасні сім’ї, мають дітей. Вони ж і у своїй роботі потім стають дуже успішними та діловими. Такі спортсменки мають хорошу перспективу у майбутньому.

Ще раз підкреслю, що всі ті, хто каже, що бокс – не для жінок, вони глибоко помиляються!

Наші дівчата прекрасно почуваються за кермом автомобіля, вони і воюють на передовій, вони будують будинки, бачать будівництво з вікна висотного крану, працюють у шахтах тощо. Наприклад, навіть домашня робота у наших сім’ях тяжча ніж у мужиків. Тому, я підтримую ці активні починання щодо розвитку жіночого боксу у нас в Україні.

Візьміть, наприклад, дівчат, що займаються бойовими спортивними мистецтвами, вони на багато краще себе почувають у соціумі, набагато впевненішими, розсудливішими. У них у всіх народжується характер, який дозволяє їм долати тяжкі життєві моменти,  можуть за себе постояти у будь-якій складні ситуації. І, навіть, коли настане така тяжка життєва неприємність, наші дівчата, які загартовані в боях, переборюють такі «нескладухи», навіть, стійкіше за своїх чоловіків. Вони не будуть дивитися на свої чоловіків, а самі підуть вперед. Бокс – це виховує!

Плюс, це дає можливість нашим дівчатам набагато впевненіше почуватися у змаганнях, наводити мостики дружби та зв’язківка з іншими спортсменками, переймати їх бойовий та життєвий досвід. Вони починають спілкуватися між собою, розповідати про життя, ділитися досвідом та давати практичні поради одна одній.

Я дуже задоволений за їх виступ, звичайно! Чесно кажучи, я й сам не чекав, що вони займуть такі високі місця серед стількох сильних міжнародних учасниць. Вони – великі молодці! Я ними пишаюся!»

На запитання, яким чином проводилося фінансування поїздки Вас та Ваших учасниць на ці змагання та перебування їх протягом 5-ти днів цьому чемпіонаті, Абдураїм Ташиєвич відповів посмішкою. «Ми звернулися за допомогою до нашого постійного спонсора – магазина «ВЕЛКОММЕН». Вони допомагають нам вже впродовж 4-ох останніх років.

Я не звертався за фінансовою допомогою до Білогородської сільської ради. Можливо, вони й допомогли б у фінансуванні цієї поїздки.»

На запитання: які плани у клубу «Олімп -5» та його тренера на майбутнє, він відповів: «У наших планах на сьогодні, це ініціювання організації таких змагань серед дівчат та жінок на рівні Київської області. Сподіваюся, і впевнений, що для дівчат, які присвятили себе боксу – спорт стане життям».

Ми приєднуємося до вітань та бажаємо нашим спортсменам досягати ще вищих результатів у змаганнях такого високого рівня!

 

Попередній

10 березня відбувся святковий концерт "Подих весни" на честь жіночого свята та свята весни

Наступний

Відео зі святкового концеру "Подих весни" 10 березня 2018 року с.Білогородка