widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Керівництвом Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено робочу зустріч з головою Білогородської територіальної громади Антоном Овсієнком.

Темою для обговорення стало декілька нагальних питань:

  • окреслення основних напрямків із посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади, підпорядкованих закладів, в частині запобігання пожеж в приватному житловому секторі громадян, здійснення профілактичних рейдів, розміщення інформації в місцевих ЗМІ.
  • про належну організацію роботи щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту, формування єдиних підходів до реалізації заходів цивільного захисту на базовому рівні органу місцевого самоврядування, надання відповідної методичної допомоги територіальним громадам.

До керівництва громади було доведено основні принципи перебудови системи цивільного захисту та першочергові завдання в частині побудови якісно нової, ефективної та орієнтованої на європейські стандарти системи цивільного захисту на місцевому рівні.

Також в ході зустрічі керівництвом районного управління організовано проведення опитування представників органу місцевого самоврядування, на тему популяризації, розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, обговорено шляхи та методи розповсюдження агітаційних матеріалів стосовно розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, зокрема шляхом їх розміщення в мережах куточків з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на підприємствах, установах та організаціях.

Другим етапом візиту до сільської ради, стала зустріч з заступниками голови, керівниками відділів, секторів освіти, цивільного захисту та  соціального захисту населення.

Керівництво районного управління акцентувало увагу на запобіганні пожеж в житловому секторі громадян, в першу чергу соціально незахищених верств населення, багатодітних сімей, одиноких громадян похилого віку та тих хто опинився в скрутному життєвому становищі.

Представники ДСНС надали методичну допомогу з посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи та запевнили в тісній співпраці щодо запобігання загибелі громадян в першу чергу дітей.

Інформація
Бучанського РУ ГУ ДСНС

Попередній

«Червона зона» зона на Київщині: з 6 грудня посилюються обмеження

Наступний

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку