widget will appear here

Білогородська сільська рада

Асоціація міст України запрошує до участі у новому з підтримки материнства, співорганізатором якого виступає партнер АМУ ГО «Лада».

«Час настав» — це безкоштовний навчальний онлайн курс для мам з маленькими дітьми, які вирішили повернутися на ринок праці. 

Незалежно від того, чи хочете ви змінити професію, чи повернутися на попереднє місце роботи чи створити власну справу, курс буде цікавим та корисним. Якщо ваші діти вже не дуже маленькі, але тема актуальна, теж буде актуально. Якщо дітей немає, все одно можете зареєструватися, але тоді не всі блоки будуть актуальними.

Курс складається з трьох блоків:

Материнство і робота (6 лекцій).

Експерти розкажуть, як адаптувати свої материнські обов’язки до нового етапу в житті (грудне вигодовування та сон, самооцінка та самоцінність, адаптація мами і дитини).

Материнство і самореалізація (6 лекцій).

Експерти поділяться, як знайти покликання, як бути лідером свого життя і розібратися з тайм менеджментом, розкажуть про громадську діяльність і про роботу фрілансером, поділяться секретами написання резюме та підготовки до співбесіди.

Материнство і свій бізнес (6 лекцій).

Експерти допоможуть зрозуміти, чи насправді, учасниця хоче бути підприємцем, як тестувати ідеї, як розробляти бізнес план та де взяти на це фінансування.

Початок курсу: 17 січня 2022 року.

Реєстрація відкрита за посиланням – https://t.me/chas_nastav_bot

Організатори – Проєкт «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук спільно з Громадською організацією «Лада» за підтримки Фундації Кока-Кола оголошують набір жінок до навчального курсу «Час настав».

Джерело: Сайт АМУ 

Попередній

Розпорядження №1 про скликання позачергової двадцятої сесії

Наступний

«Дія.Шерінг»: новий спосіб отримання цифрових документів