widget will appear here

Білогородська сільська рада

25 квітня 2017 року об 11 годині в приміщенні Білогородської сільської ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів з обговорення “Проекту внесення змін до Детального плану території для житлової забудови у с. Білогородка Білогородської сільської ради”, передбачивши перебудову за адресою вул. Володимирська, 99. Розробник проекту ДП УкрНДПІцивільбуд.
На громадських слуханнях відбулися жваві обговорення щодо будівництва за цією адресою. Присутні цікавилися майбутнім проекту: чи забудова не буде заважати мешканцям прилеглої території, чи не буде змінено її цільове призначення магазину дитячих іграшок «Розумна іграшка»? Раптом, власники захочуть зробити, наприклад, «розливайку»? Цікавилися присутні варіантом влаштування вигрібної каналізації та її влаштуванням? Чи забезпечить система можливість скидання відходів для будинку та в цілому у мікрорайоні? Цікавилися присутні ще й питаннями дизайну. Серед порад, що звучали від представників сільської громади, були про забезпечення естетичного вигляду будівлі після проведення будівельних робіт.
Серед присутніх були: Олександр Рибачук, депутат, голова комісії з благоустрою, Василь Максименко, архітектор, розробник генерального плану с. Білогородка та Шевченкове, Володимир Комаренко, секретар Білогородської сільської ради та інші представники громадськості.

 

Попередній

Громадські слухання. Зміни до житлової забудови по вул. Володимирська, 99

Наступний

Офіційні Символи Білогородки