widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці громади Білогородської сільської ради, всі ми зараз активно обговорюємо проблеми, які склалися в селі з вивозом, сортуванням, зберіганням сміття.
Керівництво Білогородської сільської ради, виконком, депутати шукають шляхи вирішення всіх незручностей, які виникають у зв’язку з цим. Пропонуються та обговорюються різні варіанти обробки, збирання та зберігання відходів домашнього господарства мешканцями Білогородської громади, в тому числі і в суспільних мережах.
Про один з таких варіантів збирання та обробки відходів, який, сподіваємося, частково розв’яже цю проблему, розповів нам голова комісії з техногенно-екологічної комісії при виконавчому комітеті Білогородської сільської ради – Ян Миколайович Тимошенко. «Пошук варіантів та шляхів зберігання, сортування та вивозу сміття турбують всіх жителів Білогородки, тому ця проблема постійно піднімається адміністрацією Білогородської сільської ради, на засіданнях виконкому і багато що у цьому напрямку робиться та вирішується.
Нами проведено роботу та перемовини з переробниками вторинної сировини, що працюють на території нашої громади та за її межами. Разом ми провели не одну годину, шукаючи шляхи вирішення збору та переробки твердих, негниючих та довго нерозкладаючих речовин і прийшли згоди та розуміння в тому, що разом можна подолати цю проблему – щоб мешканцям не доводилося різними (правильними та не дуже) шляхами позбавлятися такого сміття.
Було погоджено з приймальниками вторинної сировини запровадити виїзні прийоми сортованого сміття, поїздки спеціально обладнаних транспортних засобів до населення. Нами визначено та погоджено з ними графік та територія збору.»
Вже найближчим часом виїзд такого пункту збору сміття буде зроблено:
Перший виїзд – 15 травня – третє відділення. Машина буде стояти в районі зупинки «Школа» на території майданчиків біля торгових приміщень з 9:00 ранку до 15 години дня.
Другий виїзд – 18 травня – центральна частина села – господарі майдану «Площа ринок» погодили такий виїзд пункту збору втор сировини на свої території з 9:00 ранку до 15 години дня. Тут найбільш придатні транспортні розв’язки і всі бажаючі легко можуть підвезти свої пакети з розсортованим сміттям до пункту прийому.
Третій виїзд відбудеться – 22 травня. Це район «Ширма» в центрі села Шевченкове, біля торгових комплексів з 9:00 ранку до 15 години дня.
Ми спеціально організували прийом сировини після травневих свят та всіх городніх робіт, коли до господарів присадибних ділянок тягнеться вся рідня, близькі, друзі та знайомі. Хто на святкування, а хто в гості на допомогу в посадці городини. Вони, звичайно ж, везуть з собою великий запас води, продуктів, паперових виробів тощо до господарів. Тому за цей час збереться чимало таких відходів і якраз вчасно буде зібрати їх саме після святкувань.
Всі бажаючі зможуть здати зібране та РОЗСОРТОВАНЕ сміття трьох категорій: окремо, в будь-яку упаковку (поліетиленові пакети, кульки, мішки, сітки тощо) – це не важливо. Головне, щоб ПЛАСТИК був окремо, ПАПІР (вироби з нього) – окремо, СКЛО (бите або ціле) – зібране окремо.
Розповімо трохи про наших помічників, тих, хто погодився поїхати до людей та організувати такі приймальні пункти. Це місцеві підприємці, які працюють на території Білогородської громади, які базуються на «Ширмі» на території закинутої ферми і займаються збором вторинної сировини. Вони погодилися провести такий своєрідний експеримент, – виїзд до громади.
Якщо в такий спосіб населення та підприємці знайдуть порозуміння і люди активно зберуться, прийдуть на вказані місця збору у вказані дні, тоді керівництво Білогородської громади почне практику таких виїзних пунктів збору ЩОТИЖНЯ. Коли люди відгукнуться на такий спосіб збору своїх сортованих відходів – ми зможемо піти далі – планувати організацію стаціонарних пунктів збору у великі контейнери для яких будуть виділені спеціальні місця.
Звертаємо Вашу увагу ще й на те, що працівники таких пунктів прийому сортованих відходів (пластик, скло, папір) будуть заохочувати громадян та розраховуватися за кожен кілограм за існуючими на сьогодні тарифами. Таким чином відбудеться взаємовигідний обмін: люди позбавляться непотрібних відходів, що мають властивість накопичуватися в господарстві та захаращувати територію ще й отримають за це гроші, обмінні пункти – заберуть для переробки вторинну сировину. Вигідно всім!
Ян Миколайович також зазначив, що люди мають можливість зателефонувати та домовитися про самостійний вивіз таких сортованих відходів поза графіком за телефоном – +380689501738.
Ото ж, ще раз запрошуємо всіх оглянути та розсортувати Ваші домашні відходи і здати їх на пунктах виїзних прийомів біля ваших домівок, економлячи час та ресурси.

Попередній

29 квітня, в суботу, 2017 року на стадіоні «Зеніт» у місті Боярка о 12 годині дня розпочнеться змагання серед боксерських клубів нашого, Києво-Святошинського району.

Наступний

ФОТОГАЛЕРЕЯ. «Відкритий районний турнір з боксу» на честь 80-річчя Києво-Святошинського району