widget will appear here

Білогородська сільська рада

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НП
В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ КТЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ ВП

Шановний пане Максиме!

Повідомляю Вас про те, що відповідно до п.14 ст.57 Виборчого Кодексу України передвиборча агітація закінчується о 24 годині 00 хвилин 23 жовтня 2020 року.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас доручити відповідним службам здійснити контроль за розповсюдженням політичної реклами з часу припинення передвиборчої агітації та забезпечити проведення демонтажуматеріалів передвиборчої агітації на ввіреній території.

День тиші – день, коли за законом забороняється будь-яка передвиборча агітація. В Україні агітація закінчується о 24:00 останньої п’ятниці перед днем виборів. У цей же час забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партії, кандидатів у депутати від якої зареєстровано в загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

Попередній

Рішення № 105 від 21 жовтня 2020 про призначення управителя багатоквартирного будинку в с. Білогородка та Шевченкове

Наступний

Системне руйнування корупцією владних структур є загрозою національній безпеці