widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородській громаді завершився неймовірний тиждень відзначення Дня захисту дітей. Практично щодня в селах проходили яскраві події. Заходи відбулися за підтримки Білогородської сільської ради та сільського голови Антона Овсієнка.

Розважальні програми, запальні аніматори, батути, частування з солодощами, подарунки та сюрпризи – це створювало відчуття безтурботності та світлої радості за наших дітей. Нове покоління росте у безпеці, мирі, має змогу з перших років життя розвивати таланти та шукати свій поклик.

Виступи юних виконавців, танцюристів, спортсменів незмінно викликали захват та розчулення дорослих глядачів – батьків, бабусь, дідусів, старших братів і сестер та всіх, хто долучився до святкувань.

Хроніка Дня захисту дітей у Білогородській громаді

Потужний старт взяла Бобриця, де свято відбулося 29 травня за участі місцевих дитячих колективів. Від імені Білогородського сільського голови Антона Овсієнка дітей привітав депутат сільської ради Богдан Хамідулін.

«Дитинство – найпрекрасніша пора нашого життя, час сподівань та здійснення мрій. Від нас, дорослих, залежить яким буде становлення дитини та як складеться її доля.

Наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими у собі! Привити їм любов до рідної мови, культури та Батьківщини.

Зичу нашим діточкам щастя чистого та мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвому шляху!» – сказав Богдан Хамідулін.

Вже наступного дня привітання приймали дітки Шевченкового, Луки, Гореничів (куди були організовані трансфери з Гнатівки та Стоянки), Святопетрівського.

Лука

Гореничі

Похмуру погоду надворі розквітчували яскраві та запальні заходи, де щомиті в центрі уваги були діти – від зовсім малечі до підлітків. Врешті під вечір вийшло сонечко, як ознака того, що життєві обрії нових поколінь нашої громади мають бути безхмарними та ясними.

Святопетрівське

Саме в День захисту дітей, 1 червня, естафету свят прийняли дітки сіл Музичі та Неграші. Родзинкою свята в Музичах стала виставка дитячої творчості, де маленькі мешканці громади представили своє бачення села мрії.

Музичі

Неграші

В обох селах захват дітей та навіть дорослих викликало яскраве хімічне шоу. Аніматори в веселій та ігровій формі показали казкові перетворення кольорів рідин, якостей та станів речовин. Частували малечу морозивом, народженим тут і зараз.

Також були ласощі від Білогородської сільської ради, які підживлювали енергію дітлахів на кожному святі.

Фінальний акорд у Білогородці

Не обійшлося без «хімії» і в Білогородці, де вчора, 6 червня, відбувся фестиваль «Свято щасливого дитинства». На літньому майданчику будинку культури весь час був справжній аншлаг.

Під час концерту за участі дитячих колективів громади лунали щирі оплески, що підбадьорювали маленьких та юних виконавців.

Дехто вийшов на сцену вперше, як, наприклад, «Іграшки» з села Білогородка. А відомий Дитячий хореографічний танцювальний колектив «Флік-Фляк», який відкрив концертну програму, представив прем’єру номеру на моноциклах.

Тижневий святковий марафон завершився та залишив відчуття легкого та світлого смутку – ми сумуватимемо за щирими дитячими шоу. Вони повернуться до нас із початком нового навчального року.

Ну, а події тижня ще раз підкреслили, що діти потребують щоденного захисту, турботи, піклування, любові. Поваги до маленької особистості, чиї права на щасливе дитинство мають бути недоторканими.

Нагадаємо, що саме напередодні Дня захисту дітей у нашій громаді відбулася визначна подія – із «Отчого Дому» до рідного батька повернулися сестрички, яких мати кинула напризволяще.

Щиро зичимо, щоби всі дитячі історії мали щасливий фінал, та докладатимемо всіх зусиль для створення громади, де дитина є дійсно захищеною. Навіть, якщо потрапила в складні життєві обставини.

Організатор заходів: відділ культури Білогородської сільської ради за участі керівників клубних закладів та будинків культури громади.

Photo credit: Олександра Романенко, Алла Курганська, Артем Ситницький, Вікторія Миколаєнко, Валерія Князева, відділи культури та інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

Інформацію підготовлено
відділом інформаційного забезпечення
та зв’язків із громадськістю за сприяння відділу культури

Попередній

Як отримати грошову допомогу учасниками АТО/ООС та членами їх сімей (ДОКУМЕНТИ)

Наступний

Фестиваль повітряної гімнастики: BILHOROD AERIAL ART FEST