widget will appear here

Білогородська сільська рада

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 

 

На Службу покладені:

  • функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припинилися (крім функцій з реалізації державної політики у сфері племінної справи у тваринництві, у сфері гігієни праці та функцій із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників),
  • функції із здійснення державного контролю (нагляду) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
  • здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів.

Діяльність Служби спрямовується і координується безпосередньо Кабінетом Міністрів України.

 
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Державне підприємство
“Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”
 

вул. Сім’ї Хохлових, 15, оф. 406, м. Київ, 04119, тел./факс: (044) 501-22-45 Код ЄДРПОУ 32114325,
р/рах.26005060401261 в ПАТ “Розрахунковий центр” Приватбанк м. Київ, МФО 320649 e-mail: office@agro-id.gov.ua web-site: www.agro-id.gov.ua

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (із змінами внесеними постановою Уряду від 28 березня 2018 року № 285), затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі – Порядок)

Головною метою державної підтримки є стабілізація поголів’я великої рогатої худоби в Україні та стимулювання збільшення виробництва продукції’ тваринництва.

Відповідно до Порядку Міністерство аграрної політики та продовольства України надає дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб до тринадцятимісячного віку. Тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку.

Загальний обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, сягає 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

–        за період від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

–        за період від 5 до 9 місяціїз — 700 гривень за голову;

–        за період від 9 до 13 місяців— 1 500 гривень за голову.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру тварин у господарствах фізичних осіб, які відносяться до вашої територіальної громади (села, селища, міста), утримується 78 голів корів, від яких може бути отримано приплід.

Державна підтримка має бути спрямована якомога більшій кількості фізичних осіб для заохочення їх зберігати молодняк великої рогатої худоби та вирощувати його до вищих відгодівельних кондицій.

Враховуючи викладене, просимо адресно поінформувати власників тварин про можливість отримання такої дотації листівками, зразок яких додається.

Для проведення ідентифікації’ та реєстрації тварини відповідно до вимог чинного законодавства, власник тварини – фізична особа повинна звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.

Відповідно – територіальна громада (сільська, селищна, міська рада) для отримання іїіформацІЇ про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб – власники? тварин має звернутись до відокремленого структурного підрозділу державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в Київській області [(044) 205-47-08, 501-22-45].

Додаток:

  1. Реєстр наявності ідентифікованих і зареєстрованих тварин.
  2. Зразок листівки.

Реєстр наявності ідентифікованих і зареєстрованих тварин в Реєстрі тварин Вид тварин: ВРХ

 

Попередній

День пам'яті Чорнобильської трагедії «ГІРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ КРІЗЬ РОКИ»

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ 7-8 травня 2018 р. в селі Білогородка та Шевченкове буде проведено планове знезараження водопровідних мереж