widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

11 травня 2017 року – відбулася одна з найочікуваніших подій для України – Рада ЄС затвердила безвіз для України. Відповідне рішення було ухвалене цього ж дня у Брюсселі в рамках засідання непрофільної Ради ЄС.
Документ президенти Європарламенту та Ради ЄС мають підписати у ЄП 17 травня. Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів.

У ньому йдеться про “звільнення від віз громадян ЄС під час поїздок в Україну і українських власників біометричних паспортів під час поїздок до ЄС”.
Цього ж дня, 11 травня, в рамках підтримки рішення Ради ЄС – біля приміщення Білогородської сільської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди підтримки рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму Україні та проведення Дня Європи в Україні..
Біля приміщення сільської ради зібралися керівники адміністрації Білогородської сільської ради: Білогородський сільський голова – Зуєв М.А., секретар сільської ради Комаренко В.І., секретар виконавчого комітету сільської ради Кожушко О.В. та депутати, представники громадськості. Вони зібралися щоб урочисто підтримати це рішення та підняти на флагштоці разом з Державним прапором України – прапор Європейського Союзу. На урочистому заході були присутні діти 2-го В та 7-го Б класів ЗОШ № 1 під керівництвом директора школи Мазура М.І., керівника 2-го В класу Наконечної Л.І. та організатора дитячих колективів школи Алєйнік В.В. с. Білогородка. Діти разом зі своїми керівниками спеціально підготувалися до такого урочистого заходу, прийшли у вишиванках, дівчатка з віночками на голові, стрічками та з прапорцями. 
Після оголошення церемонії відкритою та команди на підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу – діти натхненно та злагоджено заспівали Державний Гімн України. Під час виконання Гімну старшокласники на флагштоки підняли Державний Прапор України да прапор Європейського Союзу. Тепер ці два прапори майорять перед будівлею Білогородської сільської ради символізуючи підтримку рішення Європарламенту про надання безвізового режиму нашій державі та проведення Дня Європи. Ми, українці живемо в європейській державі. І тепер рішення, наші діяння та бажання жити в Україні по-європейському – залежить тільки від нам самих!
Перед адміністрацією діти та присутні взяли участь у фотосесії та відеозйомках – тепер світлини та відео з посмішками дітей та присутніх залишаться на згадку та нагадають через роки, що вони були причетні до підняття прапора Євросоюзу в той, перший день, коли було прийнято таке історичне рішення.

Попередній

Панахида за спочилими та вітання ветеранів війни (1939-1945 років) з нагоди Перемоги. c. Білогородка

Наступний

Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу над сільською радою с. Білогородка