widget will appear here

Білогородська сільська рада

Дезінфекція багатоповерхівок на території Білогородської сільської ради!
23 березня за ініціативи Білогородського сільського голови Максим Зуев у двадцятьох багатоквартирних будинках центральної частини села Білогородка (вул. Володимирська та вул. О. Саєнка) було проведено протиепідемічні заходи, а саме: дезінфекцію під’їздів розчином «ДЕЗхлор», що має лабораторно підтверджену ефективність у знищенні вірусів.

Звертаємо увагу!
Про власну безпеку мають подбати і самі мешканці багатоповерхівок та по можливості: об’єднатися і почати обробляти свої вхідні двері, площадки і сходові клітини дезінфікуючим розчином (звичайним хлорним або на спиртовій основі).
Варто дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково ретельно мити руки!

В’ячеслав ВОЛОВИК разом з головою КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Ян Тимошенко

Попередній

ДОРУЧЕННЯ керівникам органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району щодо протидії поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19

Наступний

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  № 107 від 27 березня 2020 року про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Білогородської сільської ради коронавірусу СОVID-19